Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Liepājā atkal uzdarbojas viltus sociālie darbinieki

Foto: LETAFoto: LETA

Ņemot vērā, ka Liepājā Valsts policija aprīlī atkal atklājusi gadījumu, kad pie iedzīvotājiem mājās ierodas viltus sociālie darbinieki un piedāvā viņus aprūpēt, iedzīvotāji tiek aicināti uzmanīties no viltus sociālajiem darbiniekiem, aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā.

Tiek norādīts, ka sociālā dienesta darbinieki gandrīz vienmēr iepriekš brīdina par ierašanos dzīvesvietā un vienojas par piemērotu vizītes laiku. Apmeklējot klientu dzīvesvietā, sociālais darba speciālists uzrāda darba apliecību. Lielākajā daļā gadījumu sociālais darbinieks ierodas mājās pēc tam, kad ticies ar klientu un uzklausījis viņa problēmas.

Ja cilvēks apgalvo, ka ir sociālais darbinieks, bet nevar uzrādīt darba apliecību, Liepājas Sociālais dienests iesaka iedzīvotājiem viņam labāk neuzticēties un neielaist savā dzīvoklī.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+