Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Liepājā atkal uzdarbojas viltus sociālie darbinieki

Foto: LETAFoto: LETA

Ņemot vērā, ka Liepājā Valsts policija aprīlī atkal atklājusi gadījumu, kad pie iedzīvotājiem mājās ierodas viltus sociālie darbinieki un piedāvā viņus aprūpēt, iedzīvotāji tiek aicināti uzmanīties no viltus sociālajiem darbiniekiem, aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā.

Tiek norādīts, ka sociālā dienesta darbinieki gandrīz vienmēr iepriekš brīdina par ierašanos dzīvesvietā un vienojas par piemērotu vizītes laiku. Apmeklējot klientu dzīvesvietā, sociālais darba speciālists uzrāda darba apliecību. Lielākajā daļā gadījumu sociālais darbinieks ierodas mājās pēc tam, kad ticies ar klientu un uzklausījis viņa problēmas.

Ja cilvēks apgalvo, ka ir sociālais darbinieks, bet nevar uzrādīt darba apliecību, Liepājas Sociālais dienests iesaka iedzīvotājiem viņam labāk neuzticēties un neielaist savā dzīvoklī.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+