×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
14. novembris, 2013
Drukāt

Liepājas dome atbalsta pašvaldības uzņēmuma “Lielais Dzintars” dibināšanu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājas pilsētas domes sēdē deputāti šodien atbalstījuši pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Lielais Dzintars” dibināšanu pašvaldībai stratēģiski svarīgā īpašuma – topošās Liepājas koncertzāles – apsaimniekošanai. Par uzņēmuma valdes locekli apstiprināts koncertzāles projekta vadītājs, bijušais kultūras ministrs Ints Dālderis, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Deputāti apstiprināja kapitālsabiedrības pamatkapitālu 10 000 latu apmērā, kas jāapmaksā no pašvaldības 2013. gada pamatbudžeta līdzekļiem. Visas uzņēmuma kapitāla daļas pieder Liepājas pašvaldībai.

Kapitālsabiedrības juridiskā adrese ir Rožu laukums 5/6, Liepājā.

Dālderis ir pilnvarots sagatavot un parakstīt pieteikumu kapitālsabiedrības ierakstīšanai komercreģistrā un veikt visas ar reģistrēšanu saistītās darbības, tostarp maksājumus likumos noteiktajos termiņos un kārtībā.

“Esmu gandarīts, ka projekts par daudzfunkcionālā centra būvniecību rit raiti un noteiktajā laikā. Jau šobrīd vairākas koncertaģentūras ir izteikušas gatavību sākt pārdot biļetes uz 2016.gada koncertiem,” domes sēdē pastāstīja Dālderis.

Kā ziņots, oktobra sākumā svinīgi tika iemūrēts topošās Liepājas daudzfunkcionālās koncertzāles “Lielais dzintars” pamatakmens.

1.augustā Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde (Liepājas partija) parakstīja būvniecības darbu un autoruzraudzības līgumus par koncertzāles “Lielais dzintars” būvniecību Liepājā, Radio ielā 8.

Autoruzraudzības līgums tika parakstīts ar austriešu arhitektu Folkeru Gīnki, savukārt līgums par būvniecības darbiem – ar uzņēmumu “Merks”.

Koncertzāles būvniecības, būvuzraudzības un autoruzraudzības izmaksas ir 21 272 783 lati bez pievienotās vērtības nodokļa. Būvniecības darbus plānots pabeigt 2015.gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+