×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
26. septembris, 2014
Drukāt

“Liepājas metalurga” pircējs nodibina uzņēmumu “KVV Liepājas metalurgs”

liepajas_metalurgs4

Maksātnespējīgā Liepājas metālapstrādes uzņēmuma “Liepājas metalurga” ražotnes pircējs “KVV Group” nodibinājis uzņēmumu “KVV Liepājas metalurgs”, liecina informācija datubāzē “Lursoft”.

“KVV Liepājas metalurgs” reģistrēts trešdien, 24.septembrī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 40 tūkstoši eiro. Uzņēmuma juridiskā adrese ir Krišjāņa Valdemāra iela 21-20, Rīga.

Kompānijas vienīgais valdes loceklis ir Igors Kovaļenko, kuru Ukrainas kompānija “KVV Group” piesaistīja ražotnes atjaunošanai Liepājā. Savukārt uzņēmuma padomē būs pieci cilvēki – Olga Danilova, Jevgeņijs Kazmins, Igors Kozlenko, Igors Usenko, kā arī “KVV Group” īpašnieks Valērijs Krištals.

“Liepājas metalurga” maksātnespējas administratora Haralda Velmera pārstāvji norādīja, ka līgumu par “Liepājas metalurga” iegādi plānots slēgt ar jaundibināto uzņēmumu, kas bijis viens no pirkšanas nosacījumiem. Pēc Velmera pārstāvju vēstītā, “KVV Liepājas metalurgs” ir atvērts arī konts Latvijas kredītiestādē.

Jau rakstīts, ka par “Liepājas metalurga” pamatražotnes pircēju izraudzīts KVV, kas par to piedāvāja 107 miljonus eiro. Pirmais maksājums paredzēts 17 miljonu eiro apmērā, savukārt nākamie – deviņi miljoni eiro ik gadu līdz summa būs segta. KVV plāno ražošanas atjaunošanā “Liepājas metalurga” rūpnīcā investēt 30 miljonus eiro – ražošanu plānots atjaunot novembra vidū.

Otrs pretendents ražotnes iegādei bija Krievijas privātpersonai Igoram Šamim piederošais uzņēmums “United group”, savukārt sākotnēji saistošos piedāvājumus iesniedza desmit pretendentu. “United Group” par ražotni piedāvāja 120 miljonus eiro.

Tāpat ziņots, ka pērn 12.novembrī pēc neveiksmīgiem “Liepājas metalurga” investoru meklējumiem Liepājas tiesa atzina uzņēmumu par maksātnespējīgu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+