×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. oktobris, 2014
Drukāt

Liepājas policijas īslaicīgās aizturēšanas kamerā pakāries vīrietis (3)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Vakar Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas īslaicīgās aizturēšanas telpās pakāries 1984. gadā dzimis vīrietis, kurš iepriekš tajā pašā vakarā jau bija mēģinājis izdarīt pašnāvību, pārgriežot vēnas, aģentūru LETA informēja Liepājas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Trešdienas vakarā ap plkst. 20.55 Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Flotes ielā nepieciešama palīdzība, jo kāds vīrietis sev esot pārgriezis vēnas un ārdoties. Kad notikuma vietā ieradusies Pašvaldības policija, vīrietis nav bijis agresīvs un uzvedies mierīgi. Pēc Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieku lūguma vīrietis tika pavadīts uz Liepājas Reģionālo slimnīcu, kur saņēmis medicīnisko palīdzību.

Medicīnas iestādes darbinieki snieguši atzinumu, ka vīrieti var ievietot pašvaldības policijas īslaicīgās aizturēšanas telpās atskurbšanai, jo viņš bijis reibuma stāvoklī. Neraugoties uz suicīda mēģinājumu, vīrieti nevarēja ievietot psihiatriskajā slimnīcā, jo tur neuzņem pacientus reibuma stāvoklī, skaidroja Vārpiņš. “Diemžēl šādos gadījumos mēs esam pēdējā iestāde, kas var viņus uzņemt,” atzina Pašvaldības policijas pārstāvis.

Pēc vīrieša nogādāšanas īslaicīgās aizturēšanas telpās un ievietošanas kamerā, vīrietis uzvedies mierīgi. Tomēr, veicot regulāro īslaicīgās aizturēšanas telpās ievietoto personu apskati, plkst. 22.45, tika pamanīts, ka aizturētais vīrietis ir veicis pašnāvību, pakaroties no treniņbiksēm izvilktā striķī, ko viņš bija piesējis pie kameras restotā lodziņa. Nekavējoties tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, kura konstatēja aizturētā vīrieša nāvi, un par notikušo informēta Valsts policija.

Par minēto gadījumu ir sākta dienesta izmeklēšana, lai noskaidrotu visus apstākļus.
Šis pēdējā mēneša laikā ir otrais nāves gadījums Liepājas Pašvaldības policijas īslaicīgās aizturēšanas telpās. 13. septembra naktī kamerā nomira kāds vīrietis, kurš bija stiprā alkohola reibumā. Arī par šo gadījumu Pašvaldības policijā tika sākta dienesta pārbaude.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Jautājums PP policistiem! Atbildēt

    ..Pirms aizturēto ievietot aizturēšanas telpā, pārmeklēt un atsavināt visādas tur kurpju šņores, bikšu striķīšus, virsjaku striķīšus nevajag??? Kāda .. jūs tā izrīkojāties, ja jau bija zināms ka šamējais jau bija mēģinājis nokārtot rēķinus ar dzīvi!???? Starp citu Liepājā tas jau nav pirmais gadījums!!!! Triekt visus Liepājas pašvaldības policistus vajag ratā!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. nekas,sāksim dienesta pārbaudi,jau iepriekš zinot,ka tā beigsies ne ar ko…

  3. Ā – treniņbiksēs?

Draugiem Facebook Twitter Google+