Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
1. augusts, 2014
Drukāt

Liepājas teātris dodas tradicionālajās viesizrādēs uz Rīgu

Foto: LETAFoto: LETA

Aija Andrejeva un Edgars Pujāts.

Lai arī Liepājas teātris savu 108. sezonu uzsāks tikai septembrī, augustā, kā ierasts, liepājnieki viesosies Dailes teātrī, skatītājiem 6., 7. un 8. augustā piedāvājot noskatīties mūziklu “Pūt, vējiņi!”, vēsta teātris.

Izrādi, kura nu jau iekļauta Liepājas teātra Zelta fondā, Liepājas teātrī 2011. gadā iestudēja režisors Dž.Dž.Džilindžers, savukārt Raiņa lugai jaunu skanējumu piešķīra Kārlis Lācis, Jānis Elsbergs un Evita Mamaja. Šo triju gadu laikā to iemīļojuši visas Latvijas skatītāji – izrāde nospēlēta jau vairāk nekā 50 reižu un to noskatījušies vairāk nekā 35 000 cilvēku. Iestudējums tika atzīts arī par 2011./2012 gada labāko Gada muzikālo izrādi un saņēma raidījuma “100g kultūras” balvu nominācijā “Teātris”.

Rīgas viesizrādēs Baibas un Ulda traģisko mīlas stāstu izdzīvos Edgars Pujāts un Aija Andrejeva (6. un 8. augustā) vai Everita Pjata (7. augustā). Pārējās lomās aktieri Agnese Jēkabsone, Kaspars Kārkliņš, Egons Dombrovskis, Signe Ruicēna, Inese Kučinska, Anda Albuže, Sigita Jevgļevska un citi.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+