Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. oktobris, 2015
Drukāt

Limbažos ļaundaris, iespējams, ar pneimatisko ieroci sašāvis vairākus kaķus

Foto - LETAFoto - LETA

Limbažos ļaundaris, iespējams, ar pneimatisko ieroci sašāvis vairākus kaķus, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts policijas pārstāve Sintija Virse.

Viņa paskaidroja, ka 15.oktobrī saņemta informācija par iespējamu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Limbažu policijā tika saņemta informācija, ka Limbažos, Ezeru ielā pagaidām nenoskaidrota persona izturējusies cietsirdīgi pret diviem kaķiem, iespējams, traumējot tos ar pneimatisko ieroci.

Policija noskaidro visus apstākļus

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+