Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
24. oktobris, 2014
Drukāt

Limbažos sieviete dzerstiņa laikā iekausta paziņu (2)

© Andrey Armyagov - Fotolia.com© Andrey Armyagov - Fotolia.com

Limbažos alkohola lietošanas laikā savainota sieviete, pavēstīja Valsts policijā.

Policija informē, ka ceturtdien Limbažu policijā saņemta informācija par kādu sievieti, kura ar galvas traumu nogādāta slimnīcā.

Sākotnējā informācija liecina, ka trauma gūta Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā. 1979.gadā dzimušajai sievietei alkohola koplietošanas laikā izcēlies strīds ar kādu citu sievieti, kura ar pagaidām nenoskaidrotu priekšmetu iesitusi pa galvu.

Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Savukārt naktī uz piektdienu Valmierā, Tērbatas ielā, kāds pagaidām nenoskaidrots vīrietis nodarījis miesas bojājumus 1993.gadā dzimušam vīrietim.

Cietušajam sniegta medicīniskā palīdzība, kā arī konstatēts alkohola reibums. Policija noskaidro notikušā apstākļus un vainīgo personu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tas ir kārtējais tusiņš ar alkohola lietošanu! Latvijas sādžās pamazam nodzeras!!! Jauki!!!

  2. Ko nozīmē vārds ,,dzerstiņš”? Literārās valodas vārdnīcā šāda vārda nav.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (13)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+