Sports
Futbols

Lionels-Mesi Nikolajevičs Hadži – Ļipeckā aug futbola talants0


Lionels Mesi
Lionels Mesi
Foto: REUTERES/LETA

Krievijas pilsētā Ļipeckā kāda ģimene par godu slavenajam argentīniešu futbolistam nodēvējusi savu atvasi par Lionelu-Mesi.

Puikas tēvs Nikolajs Volkovs ir liels “Barcelona” un Argentīnas izlases superzvaigznes Lionela Mesi fans un pirms nepilniem trijiem gadiem pārsteidza sievu, vēloties dēlam dot sava elka vārdu. Sākotnēji viņa neesot bijusi sajūsmā par šo ideju, taču samierinājusies. Atbildīgās iestādes neesot ļāvušas šādu vārdu reģistrētu, tomēr tēvs ir kādas politiskās partijas pārstāvis un pastāvējis uz savu, tāpēc dzimšanas apliecībā ierakstīts – Lionels-Mesi Nikolajevičs.

Interesanti, ka puisēnam ir mātes uzvārds – Hadži, un arī te ir liela saistība ar futbolu, proti, pagājušā gadsimta 90. gados ļoti slavens bija rumāņu futbolists George Hadži, kurš arī kādu laiku pārstāvēja “Barcelona”.

Martā Lionelam-Mesi apritēs trīs gadi un viņš jau itin veiksmīgi darbojas ar bumbu, tāpēc vietējā futbola skola viņu gatava uzņemt, lai gan parasti bērni tiek aicināti uzsākt nodarbības no piecu gadu vecuma, vēsta Krievijas plašsaziņas līdzekļi. Tēva sapnis ir izaudzināt dēlu par futbola zvaigzni.

 

Saistītie raksti
LA.lv