Mobilā versija
Brīdinājums +0.6°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
5. novembris, 2014
Drukāt

Līvānos mūzikas skolā sadeg klavieres

Foto - stock.xchngFoto - stock.xchng

Trešdienas rītā ap plkst.9 Līvānos, Raiņa ielā, vietējā mūzikas skolā izcēlās ugunsgrēks, kurā sadega klavieres un tika bojāti būvniecības materiāli aptuveni piecu kvadrātmetru platībā.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona brigādes Preiļu daļā, kuras darbinieki bija izbraukuši uz negadījumu, par ugunsgrēka iemeslu šoreiz, iespējams, bija kļuvis elektrības vadu īssavienojums.

Ugunsgrēka rezultātā mācību iestādē radies stiprs piedūmojums, kura izvēdināšanai bijušas nepieciešamas vairākas stundas laika. Pateicoties tam, ka intensīvs mācību process mūzikas skolā sākas pēcpusdienā, cilvēki negadījumā nav cietuši.

Tā kā bojātais īpašums bija apdrošināts, ugunsgrēka nodarītā zaudējuma apmēru noteiks apdrošinātājs, paskaidroja ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (27)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+