Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
8. septembris, 2016
Drukāt

Lūdz atsaukties, iespējams, noslīkušas sievietes tuviniekus

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Daugavpilī Daugavas upē 3.augustā atrasts nenoskaidrotas sievietes līķis, bez vardarbīgas nāves pazīmēm. Policija šobrīd skaidro bojāgājušās sievietes personību, un lūdz atsaukties sievietes radiniekus vai personas, kuras var viņu atpazīt.

Sievietes iespējamais vecums ir aptuveni 60–70 gadu. Sievietes pazīmes: vidējas miesas būves; sirmi mati (krāsoti brūnā krāsā). Bija ģērbusies: tumšas krāsas biksēs, sarkanā jakā. Īpašas pazīmes: uz labās rokas nav divu pirkstu, uz kreisās rokas divi gredzeni.

Iespējams, ka sievietes pēdēja dzīvesvieta ir bijusi Rīgā.

Gadījumā, ja kādam ir informācija par sievietes tuviniekiem, vai jebkāda cita informācija, policija lūdzam ziņot pa tālr. 65403302, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē personīgi.

Valsts policijaValsts policija

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+