Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
8. septembris, 2016
Drukāt

Lūdz atsaukties, iespējams, noslīkušas sievietes tuviniekus

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Daugavpilī Daugavas upē 3.augustā atrasts nenoskaidrotas sievietes līķis, bez vardarbīgas nāves pazīmēm. Policija šobrīd skaidro bojāgājušās sievietes personību, un lūdz atsaukties sievietes radiniekus vai personas, kuras var viņu atpazīt.

Sievietes iespējamais vecums ir aptuveni 60–70 gadu. Sievietes pazīmes: vidējas miesas būves; sirmi mati (krāsoti brūnā krāsā). Bija ģērbusies: tumšas krāsas biksēs, sarkanā jakā. Īpašas pazīmes: uz labās rokas nav divu pirkstu, uz kreisās rokas divi gredzeni.

Iespējams, ka sievietes pēdēja dzīvesvieta ir bijusi Rīgā.

Gadījumā, ja kādam ir informācija par sievietes tuviniekiem, vai jebkāda cita informācija, policija lūdzam ziņot pa tālr. 65403302, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē personīgi.

Valsts policijaValsts policija

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+