Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
10. maijs, 2016
Drukāt

Lūdz iedzīvotāju palīdzību pazuduša pusaudža meklēšanā (1)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Andri Ilvesu, dzimušu 2000.gadā, kurš šā gada 9.maijā patvaļīgi atstāja bāreņu nama „Līkumi” teritoriju un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma. Iespējams atrodas Rīgā vai Aizkrauklē. Jaunietim ir nosliece uz klaiņošanu.

Pazīmes: augums 178 centimetri. Bija ģērbies tumšas krāsas šortos, melnas krāsas T-kreklā, sarkanas krāsas vestē, kājās tumšas krāsas sporta apavi.

Lūdzam atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir informācija par meklējamā Andra Ilvesa atrašanās vietu. Zvanīt pa tālruņiem: 65202600, 65202609, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atgriezies atpakaļ vietā,kura tev sniedz patvērumu un var pasargāt no likstām,tu vēl neesi nodrošinājis sev drošu vietu šajā pasaulē,kura ir tik ļoti nežēlīga un.. ja kas ,var nepažēlot arī tevi.Draugi ar tevi būs tikai tik ilgi,kamēr tu viņiem netraucēsi un neapniksi. Atgriezies ,kamēr nav par vēlu, tu tagad vienkārši esi visiem pa kājām,kamēr atrodies ārpus savas pastāvīgās uzturēšanās vietas.Tev to vajag?

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (2)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+