×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
25. jūlijs, 2012
Drukāt

Lūdz palīdzēt ugunsgrēkā cietušajai dziesminieka Sīmaņa ģimenei

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Mūzikas atbalsta fonds aicina sabiedrību sniegt palīdzību dziesminieka Haralda Sīmaņa ģimenei, kuras māju aizvadītās nedēļas nogalē nopostīja ugunsgrēks, aģentūru LETA informēja Vislatvijas dziesminieku saieta mediju koordinatore Ilze Zveja.

Nedēļas nogalē uguns izpostīja Sīmaņa ģimenes māju Madonas novada Aronas pagastā. Māja aizdegusies no zibens spēriena un pilnībā izpostīta. Dziesminieks un viņa ģimene ir palikusi bez pajumtes un gandrīz jebkādas ikdienai nepieciešamas iedzīves. Izpostīta arī Sīmaņa studija, kurā atradās gan vairāki instrumenti, arī viņa unikālās ērģeles, gan ieraksti, kuros fiksētas idejas un ieceres. Uguns nelaimi pamanījuši kaimiņi, jo pats dziesminieks kopā ar ģimeni bija devies koncertēt uz Kuldīgu.

Patlaban Sīmaņu ģimene ir apmetusies šķūnīti, kas palicis uguns neskarts. Kopā ar ekspertiem tiek aplēsti zaudējumi un notiek nelaimes gadījuma izmeklēšana. Aronas pagasta pārvalde sola palīdzēt ģimenei ar pagaidu dzīvesvietu. Uguns ir paņēmusi visas ģimenes ikdienai nepieciešamās lietas – traukus, apģērbu, mēbeles, bet visvairāk ģimenei ir nepieciešami līdzekļi un materiāli, lai no krāsmatām atkal paceltos māja, minēja Zveja.

Sīmaņa ģimenei var ziedot naudu vai ikdienas dzīvei nepieciešamās lietas. Ziedot naudu var ar pārskaitījumu Latvijas Mūzikas atbalsta fondam – nodibinājums “Latvijas Mūzikas atbalsta fonds”, reģistrācijas Nr.LV50008146971, VAS “Latvijas Hipotēku un zemes banka”, LHZBLV22, konta numurs LVL: LV95LHZB2300194329001.

Jau nākamā nedēļā Latvijas Mūzikas atbalsta fonds aicinās uz koncertu, lai vāktu ziedojumus Sīmaņa un viņa ģimenes atbalstam. Tāpat ziedojumu kastītes būs pieejamas Vislatvijas dziesminieku saieta informācijas centrā, kas jau pēc divām nedēļām notiks Jaunpiebalgas novada Lielkrūzēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+