×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
13. jūnijs, 2016
Drukāt

Lūdz palīdzību: Bezvēsts pazudusi jauna rīdziniece; pēdējā saziņa no Igaunijas (1)

Foto - bezvests.lv. privātais arhīvsFoto - bezvests.lv. privātais arhīvs
Fakti

FRANČESKA BONDAROVSKA-KRUMPĀNE
Pazušanas datums: Svētdiena, 29. maijs 2016 - 21:00
Pazušanas rajons: Rīga
Vecums: 27

Divdesmit septiņus gadus vecā rīdziniece Frančeska Bondarovska-Krumpāne pazuda svētdien, 29.maijā ap pulksten 21, informē portāls “bezvests.lv”.

Pēc tuvinieku sniegtās informācijas, pēc atgriešanās mājās no korporatīvā pasākuma, sieviete sastrīdējās ar vīru, paņēma dekoratīvas šķirnes sunīti un devās prom no mājām Rīgas Purvciema mikrorajonā nezināmā virzienā. 29.maijā sazvanījās ar māti, bet 31.maijā sazinājās īsziņās ar draudzeni. Rakstīja, ka atrodas Narvā, Igaunijā. Vairāk ne ar vienu Frančeska nav sazinājusies un līdz šim mājās nav atgriezusies.

Frančeskas pazīmes: Koša izskata, tumši īsi mati, pelēkas acis, lieli sejas vaibsti. Uz kreisās rokas liels un pamanāms tetovējums – magones ar taureni.

Lūgums visiem, kas redzējuši sievieti vai ir kaut kas zināms par viņas iespējamo atrašanās vietu, nekavējoties ziņot policija pa tālruni 110 vai Bezvests.lv pa tālruni 22 084 084.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja jau no Igaunijas, tad nolēmusi paceļot, un lieciet mierā cilvēkus Latvijā! Lai dāma izklaidējas, gadiņi tak pietiekami, zina ko dara!

Draugiem Facebook Twitter Google+