Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
13. jūnijs, 2016
Drukāt

Lūdz palīdzību: Bezvēsts pazudusi jauna rīdziniece; pēdējā saziņa no Igaunijas (1)

Foto - bezvests.lv. privātais arhīvsFoto - bezvests.lv. privātais arhīvs
Fakti

FRANČESKA BONDAROVSKA-KRUMPĀNE
Pazušanas datums: Svētdiena, 29. maijs 2016 - 21:00
Pazušanas rajons: Rīga
Vecums: 27

Divdesmit septiņus gadus vecā rīdziniece Frančeska Bondarovska-Krumpāne pazuda svētdien, 29.maijā ap pulksten 21, informē portāls “bezvests.lv”.

Pēc tuvinieku sniegtās informācijas, pēc atgriešanās mājās no korporatīvā pasākuma, sieviete sastrīdējās ar vīru, paņēma dekoratīvas šķirnes sunīti un devās prom no mājām Rīgas Purvciema mikrorajonā nezināmā virzienā. 29.maijā sazvanījās ar māti, bet 31.maijā sazinājās īsziņās ar draudzeni. Rakstīja, ka atrodas Narvā, Igaunijā. Vairāk ne ar vienu Frančeska nav sazinājusies un līdz šim mājās nav atgriezusies.

Frančeskas pazīmes: Koša izskata, tumši īsi mati, pelēkas acis, lieli sejas vaibsti. Uz kreisās rokas liels un pamanāms tetovējums – magones ar taureni.

Lūgums visiem, kas redzējuši sievieti vai ir kaut kas zināms par viņas iespējamo atrašanās vietu, nekavējoties ziņot policija pa tālruni 110 vai Bezvests.lv pa tālruni 22 084 084.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja jau no Igaunijas, tad nolēmusi paceļot, un lieciet mierā cilvēkus Latvijā! Lai dāma izklaidējas, gadiņi tak pietiekami, zina ko dara!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+