×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
31. jūlijs, 2013
Drukāt

Lukašenko sakās noķēris lielāku zivi nekā Putins

Foto - AFPFoto - AFP

Pēc tam, kad pirms dažām dienām tika publicēts video sižets, kurā stāstīts par to, kā Krievijas prezidents Vladimirs Putins noķēris 21 kilogramu smagu līdaku, Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko paziņojis, ka viņa lielākais loms bijis 57 kilogramus smags sams.

Lukašenko stāstījis, ka milzīgo samu noķēris kāda upē Gomeļas apgabalā. “Es personīgi izvilku 57 kilogramus smagu samu. 57, 24 un septiņus kilogramus. Trīs samus noķēru,” Baltkrievijas televīzijas kanāla “ONT” demonstrētā sižetā lepojies Lukašenko, neatklājot, kad tas noticis. Viņš arī stāstījis, ka nav liels zvejnieks, taču reizēm viņam patīk to darīt. “Reizēm atceros bērnību. Pasēžu, pamēģinu…” prātojis Baltkrievijas valsts galva.

Pēc 21 kilogramu smagās līdakas noķeršanas Putins atklāja, ka savu zivi izcepis kotletēs. Nav gan zināms, ko ar savu lomu izdarīja Lukašenko. Taču, kā atzīmē žurnāla “Snob” interneta vietne, pēc Černobiļas atomelektrostacijas katastrofas tieši Gomeļa, kur Lukašenko noķēra savu milzīgo zivi, bijis Baltkrievijas teritorijā viens no radiācijas visvairāk skartajiem apgabaliem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+