×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
20. maijs, 2015
Drukāt

Latvijā sliktākie ceļi ir robežas tuvumā; tos plānots pilnībā sakārtot (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Tradicionāli Latvijā sliktākie ceļi ir robežas tuvumā, taču šogad un nākamgad tos plānots pilnībā sakārtot, trešdien intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” teica Latvijas valsts autoceļu pārvaldītāja “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

“Vieni no sliktākajiem ceļiem mums tradicionāli bijuši uz robežas pusi – uz Igaunijas un Lietuvas pusi, Ainažu šoseja, no Liepājas uz Lietuvas pusi, no Jelgavas uz Lietuvu, no Daugavpils uz Lietuvu,” teica Lange.

Viņš norādīja, ka šogad un nākamā gada laikā LVC šos ceļa posmus sakārtos. “Nebūs šī situācija, ka iebraucot Latvijā, sākas bedres un visi zin, ka esam iebraukuši Latvijā. Tieši otrādi – būs gluds ceļš un ir patīkami saņemt komplimentus no kaimiņvalstu ceļu administrācijām par to, ka mēs ejam pareizā virzienā,” sacīja LVC vadītājs.

Valstij piederošais LVC pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē valsts autoceļu tīkla finansējumu un rīko iepirkumus valsts vajadzībām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Sliktākie ceļi ir Siguldas apkārtnē un pilsētā, dome švaki uzrauga tos, bedres aiztaisa kā viduslaikos, bet kokursa prasības kā kosmosa tehnoloģijai.

  2. Ainažu ceļā un daži nosauktie ir taisīti/kapitāli remontēti pēdējo 20 gadu laikā. Pleskavas šoseja pussabrukšanas stadijā ap Smilteni. Rēzekne – Grebņeva ļoti slikta kvalitāte. kad redzu ceļa lāpīšanu un kad internetā uzzinu, cik naudas tērē bedrītēm, tad pārņem šausmas par nesaimnieciskumu. Iedodiet bedrīšu naudu būvniekam un katru gadu kādu posmu atjaunojiet pilnībā. Es kā braucēja to redzēšu un attiecīgi rēķināšos, ka ir ātruma samazinākums, jo šogad renovē 10 km un viss budgerts aiziet tikai tam posmam. Nākošgad cits tra’ģiskākais posms. Ttreknajos gados ceļus remontēja vien 50 km ap Rīgu. Tagad atmodās, ka tranzīta ceļi ir ap robežām. Ķaut vai Grebneva – ja nemaldos , 9 miljoni Ls sagrūda tais šķūņos. Arī asfaltu uzklāja. Bet ceļš no Kārsavas līdz Grebnevai brūk. Arī tranzīts sanazinājies, bet būvnieks bija repšes biedrs.

Draugiem Facebook Twitter Google+