Ekonomika
Bizness

“Madara Cosmetics” saņem Eiropas “Parauguzņēmuma” balvu 0

Foto: Ieva Leiniša/LETA

Eiropas Parlamentā Briselē pirmo reizi noritēja Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu laureātu apbalvošana, portālam “LA.lv” pastāstīja Eiropas Tautas partijas grupas pārstāvis Ģirts Salmgriezis.

Kategorijā “Parauguzņēmums” balvu saņēma Latvijas uzņēmums “Madara Cosmetics”, kuru šim apbalvojumam izvirzīja Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere. Viņa kā Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu Eiropas apvienības valdes locekle arī atklāja svinīgo ceremoniju.

“Madara Cosmetics ir viens no Latvijas brīnišķīgākajiem uzņēmumiem, turklāt savos nedaudz vairāk nekā desmit pastāvēšanas gados ir ieguvis pilnīgu atpazīstamību Latvijā, kā arī spējis iekarot ārvalstu tirgus,” atzīmēja Vaidere.

Viņa uzsvēra, ka šis uzņēmums kā Latvijā, tā arī Eiropā ir paraugs tam, ka ar neatlaidību un aizrautību var panākt ārkārtīgi daudz.

Deputāte norādīja, ka paraugs citiem ir ne tikai pats uzņēmums, bet arī tā vadītāja Lote Tīsenkopfa-Iltnere, kura patstāvīgā ceļā apguvusi prasmes, kas ļāvušas radīt augstas kvalitātes kosmētikas produktus.

Turklāt uzņēmēja, kā pati uzsver, nevis gaida palīdzību no valsts, bet veido savu valsti tādu, kādu to pati vēlas redzēt.

Balvu saņemt Briselē ieradās “Madara Cosmetics” pārstāve Elīna Sedleniece. Savā uzrunā viņa uzsvēra, ka uzņēmums vēlas pasauli padarīt skaistāku – ne tikai ar augstas kvalitātes produktiem, ražotiem no dabīgām izejvielām, bet arī ilgstspējīgu ražošanas procesu, kas domā par vidi un cilvēkiem.

Saistītie raksti

Mazo un vidējo uzņēmumu zvaigžņu apbalvošanai (“SME Star Awards”) uzņēmumus nominēja Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu Eiropas apvienības biedri.

Žūrijas locekļi izvērtēja labākos un veiksmīgākos uzņēmumus pēc iepriekš izstrādātiem kritērijiem un piešķīra balva deviņās dažādās kategorijās, piemēram, labākais jaunuzņēmums, ģimenes uzņēmums, mikrobizness vai inovators.

LA.lv
LA
LA.lv
Ekonomika
Noskaidrots, kur un cik vecus auto meklē Baltijas valstu iedzīvotāji
9 stundas
LA
LA.lv
Ekonomika
Par zagtiem auto šogad izmaksāts jau vairāk nekā miljons eiro. Kā pasargāt auto no zādzības?
10 stundas
LA
LA.lv
Ekonomika
Ko darīt interneta ātruma uzlabošanai telefonā, iesaka eksperts
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Stabiņas aizturēšanas detaļas: iespējams, “grēkojusi” arī Ēģiptē
2 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
Vadīs pa vecajām sliedēm. LĀB prezidenta Apiņa vietā – Aizsilniece. Gruntmanim neļauj balsot
37 minūtes
LE
LETA
Dabā
Tuvojas sals, iespējama stipra snigšana: jaunākā prognoze par laikapstākļiem novembra izskaņā
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Partijas pagaidām nesteidz uzņemties iniciatīvu valdības veidošanas sarunās
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Potenciālie riski esot satraucoši. Bažas par TV torņa ietekmi uz veselību
2 stundas