Ekonomika
Bizness

“Madara Cosmetics” saņem Eiropas “Parauguzņēmuma” balvu0

Foto: Ieva Leiniša/LETA

Eiropas Parlamentā Briselē pirmo reizi noritēja Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu laureātu apbalvošana, portālam “LA.lv” pastāstīja Eiropas Tautas partijas grupas pārstāvis Ģirts Salmgriezis.

Kategorijā “Parauguzņēmums” balvu saņēma Latvijas uzņēmums “Madara Cosmetics”, kuru šim apbalvojumam izvirzīja Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere. Viņa kā Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu Eiropas apvienības valdes locekle arī atklāja svinīgo ceremoniju.

“Madara Cosmetics ir viens no Latvijas brīnišķīgākajiem uzņēmumiem, turklāt savos nedaudz vairāk nekā desmit pastāvēšanas gados ir ieguvis pilnīgu atpazīstamību Latvijā, kā arī spējis iekarot ārvalstu tirgus,” atzīmēja Vaidere.

Viņa uzsvēra, ka šis uzņēmums kā Latvijā, tā arī Eiropā ir paraugs tam, ka ar neatlaidību un aizrautību var panākt ārkārtīgi daudz.

Deputāte norādīja, ka paraugs citiem ir ne tikai pats uzņēmums, bet arī tā vadītāja Lote Tīsenkopfa-Iltnere, kura patstāvīgā ceļā apguvusi prasmes, kas ļāvušas radīt augstas kvalitātes kosmētikas produktus.

Turklāt uzņēmēja, kā pati uzsver, nevis gaida palīdzību no valsts, bet veido savu valsti tādu, kādu to pati vēlas redzēt.

Balvu saņemt Briselē ieradās “Madara Cosmetics” pārstāve Elīna Sedleniece. Savā uzrunā viņa uzsvēra, ka uzņēmums vēlas pasauli padarīt skaistāku – ne tikai ar augstas kvalitātes produktiem, ražotiem no dabīgām izejvielām, bet arī ilgstspējīgu ražošanas procesu, kas domā par vidi un cilvēkiem.

Saistītie raksti

Mazo un vidējo uzņēmumu zvaigžņu apbalvošanai (“SME Star Awards”) uzņēmumus nominēja Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu Eiropas apvienības biedri.

Žūrijas locekļi izvērtēja labākos un veiksmīgākos uzņēmumus pēc iepriekš izstrādātiem kritērijiem un piešķīra balva deviņās dažādās kategorijās, piemēram, labākais jaunuzņēmums, ģimenes uzņēmums, mikrobizness vai inovators.

LA.lv