Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. februāris, 2015
Drukāt

Maikls Kītons: “Putncilvēka” uzņemšana bija riskants pasākums

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu aktieris Maikls Kītons atzinis, ka “Oskara” balvai nominētās kinolentes “Birdman” (“Putncilvēks”) uzņemšana esot bijis “riskants pasākums”.

“Godīgi sakot, mums visiem tas bija riskants pasākums, taču es nekad nevēlos skatīties atpakaļ pagātnē,” sacīja galvenās lomas tēlotājs. “Man šķiet, ka vissvarīgākā ir drosme. Ir jābūt “iekšām”. Ja tādu nav, tad labāk pievērsties citai profesijai.”

63 gadus vecais Kītons teica, ka viņam neesot bijis laika sagatavoties lomai. “Atklāti sakot, man nebija tādas greznības, un beigu beigās tā nemaz nebija vajadzīga. Tā ir ļoti fundamentāla un cilvēcīga loma. Vai man palīdzēja tas, ka esmu aktieris? Daļēji jā, taču talkā nāca arī režisora Alehandro Gonsalesa Injaritu runāšana par ego un to, vai viņš tiešām bija mākslinieks,” norāda aktieris.

“Man par to nebija jāpiedomā. Tā bija ikdienišķa situācija,” viņš piebilda.

Kītons nominēts ASV Kinoakadēmijas balvai jeb “Oskaram” par galvenās lomas tēlojumu filmā “Putncilvēks”.

Kītons minēja, ka esot saņēmis piedāvājumu spēlēt lomu, taču filmas veidotāji neesot atklājuši, kāda tā būs. Aktierim nācies izrauties no aizņemtā darba grafika un ierasties pie Injaritu, lai klātienē pārspriestu lomu. “Man būtu bijis ļoti grūti atteikties,” atzina Kītons. “Biju nolēmis, ka būšu filmā, lai arī ko viņš beigās izlemtu.”

“Putncilvēks” ir melnā komēdija par izbijušu supervaroņu filmu sērijas aktieri, kurš cenšas atjaunot izplēnējušo karjeru ar teātra izrādes uzvešanu.

“Putncilvēks” nominēts “Oskara” balvām deviņās kategorijās. Uzvarētāji tiks paziņoti svinīgā ceremonijā 22. februārī.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+