×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
7. oktobris, 2014
Drukāt

“Māksla Mīlēt” 10./11.2014. (2)

mm01102014

abonet_pogapirkt_poga

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

Jaunā žurnāla numurā lasiet:

PĀRIS
Idille? Nē, viss ir pa īstam!
Ja citiem pāriem iemīlēšanās ilgst vidēji trīs gadus, tad SARMĪTE MELDERE par savu VALDI teic, ka viņai šis periods bija ieildzis uz desmit gadiem. Šogad abu laulībai aprit 11 gadi, un Valdis nosmej: – Tagad Sarmīte sāk atkopties. Melderu pāris par savu kopdzīvi un mākslu saprasties runā tieši un atklāti.

TĒMA
Nauda starp diviem
Kā ģimenei sabalansēt ieņēmumus ar izdevumiem? Kuram uzticēt atbildību par finansēm? Veicam nelielu eksperimentu un noskaidrojam, vai numerologs var pateikt, kā ģimenei vislabāk risināt finansiālos jautājumus. Numeroloģe INETA VENTNIECE pauž savu viedokli par Sorokinu ģimenes finanšu risinājumiem, un to komentē OĻEGS SOROKINS. Turpat arī reāls stāsts par kāda slavena pāra ikdienu un netaisnīgu naudas sadali ģimenē.

LIKTEŅSTĀSTS
Sieviete, kurai romāns ar dzīvi
Par savu dzīvi, trim laulībām un četriem bērniem atklāti stāsta Rūjienas kultūras nama direktore VITA MELBĀRDE. Viņa secina: – Es pirms nākšanas uz Zemi ar savu nemirstīgo dvēseli un augstāko ES esmu parakstījusi līgumu, kas saistīts ar sabiedrisko dzīvi. Jūtos savā īstajā laikā, īstajā vietā.

SIRDSLIETU AĢENTŪRA
Tikai ievainotā gliemežnīcā izaug pērle jeb pāris pārbaudījumu priekšā
Dzintars Tilaks runā par mīlestību kā dvēseles darbību, kas ražo enerģiju un palīdz pārvarēt grūtības. Viegli nav, jo diemžēl mēs Latvijā nejūtamies stabili tādās svarīgās drošības dimensijās kā veselība, finansiālā drošība, fiziskā drošība, nodarbinātība, arī valsts stablitāte un nacionālā drošība.

TĀ NOTIEK
Es vīriešus nemeklēju
Jelgavnieces Agneses Feldmanes stāsts par to, kā vīrieši atrod viņu. Agnesei aiz muguras ir divas šķirtas laulības, un, lai gan viņai ir pieci bērni, vienmēr vīrieši ir bijuši tie, kas vēlējušies ienākt viņas dzīvē un nostāties blakus. Agnese uzskata, ka sabiedrības viedoklis par sievieti ar bērniem kā neveiksminieci attiecībās ir maldīgs.

SOCIĀLAJOS TĪKLOS
Sombrauči, boringi un citi zvēri
Sombrauči ir vīrieši, kuri uz randiņu ar internetā iepazītu sievieti ierodas, līdzi ņemot lielu somu, jo gatavi uzreiz iemitināties viņas mājoklī. Kas viņi ir – nelabojami romantiķi vai slaisti, kas meklē kādu spēcīgu sievietes kaklu, uz kura uzsēsties? Daži reāli stāsti par dīvaiņiem, kas satikti iepazīšanās portālos.

IZZINI ATTIECĪBAS
Kultūristam hanteles, dāmai – kristāla pirkstiņš
Dziedniece ILZE KRŪMA stāsta par to, kā dārgakmeņi harmonizē seksualitāti un uzlabo sievietes ginekoloģisko veselību. Viņa piedāvā arī vingrinājumus ar dārgakmeņiem.

PASAULĒ
Ketrīna Zeta Džonsa nekad nešķirsies – tas ir gēnos!
KETRĪNA ZETA DŽONSA un MAIKLS DUGLASS, neskatoties uz 25 gadu vecuma starpību, kopā ir 14 gadus, un šis laiks viņiem ir bijis pilns ar draudošiem notikumiem: Maiklam bija vēzis, Ketrīnai – ar nāvi draudošas vajātājas uzbrukumi un bipolārie traucējumi, abu pašķiršanās un kopdzīves atjaunošana. Šis ir Holivudas superpāra stāsts ar laimīgām beigām.

CITS SKATĪJUMS
Es jau pati nāku
ANDRIS BULIS un INETA LAZDĀNE pēta attiecības Raiņa lugā un izrādēs Pūt, vējiņi! Arī šodien daudzas patiesības, ko pauž izcilais latviešu dramaturgs Rainis, ir aktuālas, lai gan ne vienmēr režisori ir spējuši tās atklāt.

LASĀMVIELA
Aklais randiņš
Stāsts no vācu rakstnieces Emmas Mārlovas erotisko stāstu krājuma Lūpu rotaļas. (Nobeigums.)

BIKINI ZONĀ
Stāsts Brīvdienas Romā
Diāna vienmēr bija pedagoģiskā kolektīva jaukais gariņš, un daudzas kolēģes viņu apskauda it kā ideālā vīra dēļ. Tomēr ne viss ir tā, kā izskatās. Kad sieviete nejauši ierauga savu vīru kopā ar citu vīrieti (!) intīmās atiecībās, viņa paņem brīvdienas un viena dodas ceļojumā uz Romu. Notikumi Romā palīdz viņai atgūties un sakārtot dzīvi.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Diemžēl abone.pasts.lv nav iespējams abonēt šo žurnālu 2015.gadam.

Draugiem Facebook Twitter Google+