×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. maijs, 2016
Drukāt

Mākslas darbu izsole “Likteņdārza” atbalstam pirmo reizi notiks internetā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien, 11. maijā, galerijā “Antonija” tiks atklāta ikgadējāLikteņdārza labdarības izsoles darbu izstāde, kurā piedāvās 90 darbus – grāmatas, fotogrāfijas, grafikas, gleznas, plakāti, tēlniecības un dizaina darbus, mākslas darbus no porcelāna un stikla, juvelierizstrādājumus un kultūrvēsturiskus priekšmetus, LA.lv uzzināja Kokneses fondā.

Izstādē būs apskatāmi darbi, kuru autori jau līdz šim atbalstījuši Likteņdārzu, starp viņiem tādi pazīstami mākslinieki kā Gvido Kajons, Māris Subačs, Nele Zirnīte, Jānis Anmanis, Ilze Avotiņa, Katrīna Avotiņa, Juris Dimiters, Ivars Drulle, Helēna Heinrihsone, Ivars Heinrihsons, Ieva Iltnere, Frančeska Kirke, Ernests Kļaviņš, Paulis Postažs, Džemma Skulme, Juris Utāns,Solveiga Vasiļjeva, Edgars Vērpe un citi. Šogad dārza idejas atbalstītajiem ar saviem darbiem pievienojušies arī fotogrāfs Andris Eglītis, mākslinieki Marta Ģibiete, Ieva Bondare, Elīna Dzelme, Līva Pakalne, kā arī Valdis Opmanis un Aigars Zariņš.

Mākslas darbu cienītājiem būs iespēja nopirkt arī grāmatas, piemēram, Jāņa Grota “Vēstules Solveigai” (47.eksemplārs no 750, ar autora parakstu), Sigismunda Vidberga “Latvijas zīmējumos”, profesora Pāvula Jurjāna “100 latvju tautas dziesmas”, un arī mākslinieku Artura Dubura, Valda Kalnrozes, Silvijas Meškones, Daiļa Rožlapas, Georga Smeltera un Edgara Vintera darbus.

Izsolē tiks piedāvāts arī 20 DVD komplekts – dokumentālo televīzijas filmu cikls “Kas te tik laikmetīgs?”.

Mākslinieki Likteņdārzam ziedo pusi no darba sākuma cenas, bet izsoles darbu dāvinātāji – visus ienākumus no darbu pārdošanas. Ienākumi no izsoles tiks ieguldīti Likteņdārza būvniecības turpināšanā.

Šī būs sestā Likteņdārzam veltītā labdarības izsole. Iepriekšējās piecās izsolēs kopā pārdoti 316 darbi par kopējo summu 232 160 eiro. Šogad pirmo gadu izsole notis internetā.

Izstādi no 11. maija varēs apskatīt galerijā “Antonija” Brīvības ielā 157, Rīgā, darbdienās no pulksten 10 līdz 18, sestdienās – no pulksten 11 līdz 16. Izsoles darbi apskatāmi arī internetā. Izsole interneta tiešsaistē notiks no 22. maija līdz 2. jūnijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+