Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
22. augusts, 2016
Drukāt

Mālpilī un Rīgā policija atsavina 400 gramus marihuānas

Valsts policijaValsts policija

Mālpilī un Rīgā Valsts policija atsavinājusi 400 gramus marihuānas.

Valsts policija pagājušajā nedēļā saņēma informāciju par personām, kuras saistītas ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Pārbaudot saņemto informāciju, tika aizturēti trīs jaunieši.

18.augustā ap pulksten 21 Siguldas iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpoliciju aizturēja trīs personas par narkotiku realizēšanu. Veicot kratīšanu, kopā tika atrasti un atsavināti 400 grami marihuānas. Divi no šiem jauniešiem tika aizturēti Mālpilī uz ielas, bet trešais jaunietis tika aizturēts Rīgā.

Tika noskaidrots, ka 1991.gadā dzimušie jaunieši iepriekš nav sodīti vai nonākuši policijas redzeslokā.

Pašlaik ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+