Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
22. augusts, 2016
Drukāt

Mālpilī un Rīgā policija atsavina 400 gramus marihuānas

Valsts policijaValsts policija

Mālpilī un Rīgā Valsts policija atsavinājusi 400 gramus marihuānas.

Valsts policija pagājušajā nedēļā saņēma informāciju par personām, kuras saistītas ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Pārbaudot saņemto informāciju, tika aizturēti trīs jaunieši.

18.augustā ap pulksten 21 Siguldas iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpoliciju aizturēja trīs personas par narkotiku realizēšanu. Veicot kratīšanu, kopā tika atrasti un atsavināti 400 grami marihuānas. Divi no šiem jauniešiem tika aizturēti Mālpilī uz ielas, bet trešais jaunietis tika aizturēts Rīgā.

Tika noskaidrots, ka 1991.gadā dzimušie jaunieši iepriekš nav sodīti vai nonākuši policijas redzeslokā.

Pašlaik ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+