Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
24. augusts, 2016
Drukāt

Mamikins pagaidām zaudē tiesvedību par 285 tūkstošu eiro piedziņu no LNT (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas apgabaltiesa noraidījusi bijušā žurnālista un tagadēja Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Andreja Mamikina (“Saskaņa”) prasību pret Latvijas Neatkarīgo Televīziju (LNT). Viņš bija prasījis darba algas izmaksu 284 492 eiro apmērā.

Pilns spriedums šajā civillietā būs pieejams 7.septembrī. Pēc tam to 30 dienu laikā kasācijas kārtībā to varēs pārsūdzēt Augstākajā tiesā.

Rīgas apgabaltiesa lietu skatīja apelācijas kārtībā. Arī pirmā instance – Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa – Mamikina prasību noraidīja.

Tiesvedība šajā lietā notiek kopš 2013.gada.

Mamikins LNT kanālā TV5 savulaik vadīja raidījumu “Bez cenzūras”. Pēdējie raidījumi šajā kanālā bija 2013.gada sākumā, kad zemo reitingu dēļ to slēdza.

Izmaiņas saturā tika veiktas, kad LNT īpašnieks bija zviedru koncerns “Modern Times Group” (MTG).

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nekas -krievijas TV, radio viņam samaksās ar uzviju! Tur viņš (un ždanoka) jūtas kā mājās

  2. Vai tad Krievija,kuras intereses raidījumā propagandēja šis mūdzis,nevarēja viņam kompensēt?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+