Mobilā versija
Brīdinājums +1.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 22. oktobris, 2017
30. jūlijs, 2015
Drukāt

“Manis nav, tomēr eksistēju”. TV3 drīzumā rādīs “Ekstrasensu cīņas”, kurā piedalījās Džūlija Vanga (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Džūlija Vanga

Krievijā uzņemtajā TV šovā “Ekstrasensu cīņas” jaunākajā sezonā, ko no 12.augusta rādīs arī kanālā TV3, ir piedalījusies arī ekstrasense, kura dzimusi Latvijā – Džūlija Vanga, portālam “La.lv” atgādina televīzijas pārstāve Ginta Bormane.

“Viņa pārsteigs ikvienu ne tikai ar savu spilgto ārieni – grimmu, augstajiem papēžiem un pieguļošo apģērbu, bet arī ar unikālajām spējām,” sola Bormane.

Kā zināms, šovs jau ir rādīts Krievijā. Džūlija Vanga ir piecpadsmitās sezonas uzvarētāja. Portālam TVNET viņa stāstījusi, ka viņas mīļotais ir kāds “Necilvēks”.
“Attālumam un dimensijām nav nozīmes. Vienkārši šobrīd mēs neesam kopā reālajā pasaulē,” teikusi Vanga.

Vanga ir modele, ražo smaržas, fotografē, sacer mūziku un dzeju, koncertē, vēsta “sejas.lv”. Viņa apgalvo, ka atceras 150 iepriekšējās dzīves. “Esmu aizrāvusies ar daudzām un dažādām lietām, jo, iespējams, šī dzīve ir mana pēdējā uz Zemes, un es vēlos izmēģināt un iepazīt visu, ko neesmu paspējusi izdarīt visās savās 150 dzīvēs,” teikusi Vanga. Viņa esot piedalījusies vairākos vēsturiskos mirkļos.

Sevi viņa sauc par Haosa garu un Astrālo spoku. “Esmu jūsu smadzeņu tumšo stūru sirdsapziņa, pašu apslēptāko vēlēšanos un domu atspulgs. Manis nav, un tomēr es eksistēju.”

Vanga ir teikusi, ka nekas nav iepriekš nolemts, tāpat arī laiks neeksistē, tā esot tikai mākslīga konstrukcija.

Raidījumu “Ekstrasensu cīņas” rādīs trešdienās plkst. 21:00.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Lūdzu palīdzēt man . Iedosiet man tava num.mob.(tikai sms)

  2. Pārsteigums visiem – VIŅA UZVARĒS!

TESTS. Izvēlies tīkamāko naudas zīmi un uzzini, kāds bizness tev veiktos! (1)Tavai uzmanībai tiek piedāvāts vienkāršs un ļoti interesants tests. Starp naudas zīmēm jāizvēlas viena, balstoties tikai savās iekšējās sajūtās.
Draugiem Facebook Twitter Google+