Latvijā
Kriminālziņas

Masāžas salona bordelim vervēja sievietes gan internetā, gan taksometros5


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – arhīvs.

Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesa piespriedusi nosacītus cietumsodus piecām personām, kuras masāžas salonu aizsegā organizēja prostitūciju, liecina publiski pieejamais spriedums, vēstī LETA.

Tiesa apsūdzētajiem piemēroja trīs līdz piecus gadus nosacītu brīvības atņemšanu.

Spriedums liecina, ka apsūdzētie izveidoja apvienību ar noziedzīgu nodomu izmantot prostitūtas, organizēt seksuālo pakalpojumu sniegšanu masāžas salonā, slēpjot prostitūciju aiz erotiskās vai relaksējošās masāžas.

Saskaņā ar noziedzīgo vienošanos grupas dalībniekiem bija sievietēm jāpiedāvā labi apmaksāts prostitūtu darbs Rīgā, masāžas salonā. Sarunā ar sievietēm bija jāpaskaidro, ka viņām masāžas salonā būs jāsniedz seksuālie pakalpojumi par naudu, slēpjot seksuālos pakalpojumus aiz erotiskās vai relaksējošās masāžas.

Savervētajām sievietēm, kuras nodarbojas ar prostitūciju, būtu jāatdod organizētās grupas dalībniekiem ne mazāk kā 60 % no par seksuālo pakalpojumu sniegšanu saņemtās naudas.

Saistītie raksti

Tad viena no apsūdzētajām personām atvēra masāžas salonu. Tāpat rūpalā tika iesaistīti trīs taksometru vadītāji, kuriem piedāvāja organizēt prostitūtu nelegālu darbu un klientus nogādāt uz masāžas salonu.

Masāžas salona administratores amatam tika savervēta kāda sieviete.

Darbinieču meklēšanai grupējums izmantoja interneta sludinājumus. Kopumā no 2015.gada sākuma līdz 2016.gadam grupējumam izdevās savervēt 21 sievieti, kuras piekrita nodarboties ar prostitūciju, slēpjot to aiz erotiskās masāžas.

LA.lv