Foto – Scanpix

Matraču bizness uz… mēnesi 0

“Es pat atjēgties nepaguvu, kad matracis bija mājās. Nolēmu izmēģināt, jo pircējam tiesības to darīt ir 14 dienas. Taču jau otrajā dienā sapratu, ka man matracis nederēs, jo naktī tas karsēja.

Reklāma
Reklāma

 

Veselam
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Viedoklis
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85
Lasīt citas ziņas

Bet vairs nevarēju sazvanīt ne preču piegādātāju, kas sevi nosauca par Alisi, ne firmu, un tā šī manta palika mājās,” stāstīja matrača pircēja – pensionāre no Siguldas, atsaucoties uz rakstu 18. janvārī “Matracis ar blēdīšanos”. Viņa matraci iegādājās 3. decembrī, un daudz kas šajā stāstā sakrita ar citu lasītāju stāstīto.

 

Telemārketinga uzņēmums SIA “Good Life Investment” Rīgā, Baltajā ielā 1, vairs neatrodas kopš vasaras. Kā noskaidroju šai adresē esošajā kafetērijā, SIA “Good Life Investment” tur joprojām meklē bijušie klienti. Tagad jau modernākas viņu ofisa telpas ir K. Valdemāra ielā 57/59, un drīzumā jaunā adrese parādīsies visos firmas dokumentos, solīja uzņēmuma īpašnieks Oto Šleiers. Viņš ir gados jauns uzņēmējs, un jauns ir pats uzņēmums – SIA “Good Life Investment” viņš izveidoja 2010. gadā, kad pašam bija tikai 18 gadu. Šī bija pirmā Oto Šleiera intervija presei, un viņš kautrīgi atzinās, ka ne jau par šo tēmu viņš gribētu sarunāties. “Esmu sapratis jau sen, ka jāstrādā godīgi, bet negodīga darbošanās agri vai vēlu nāk atpakaļ. Mēs ar “Dormeo” matraču nomelnošanu nenodarbojamies. Menedžeri runā standarta tekstu, ko viņi nolasa, un cenšas izvairīties ko izdomāt no pašu prāta,” dievojās O. Šleiers, kurš neslēpa, ka viņi nodarbojas ar preču izplatīšanu no Čehijas un Polijas, bet nekā nav saistīti ar šo valstu vēstniecībām un valdībām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā zināms, pensionāriem kāda sieviete stāstījusi par “Dormeo” matraču kaitīgumu, pat bīstamību veselībai un par Čehijas vēstniecības un valdības atbalstīto akciju Latvijas pensionāriem matraču iegādē. Protams, ne par kādu akciju Čehijas Republikas vēstniecība Rīgā neko nezināja.

O. Šleiers atzina, ka viņiem bijusi darbiniece Alise, kura kopš 8. janvāra vairs nestrādā. Šī kundze labprāt darbojusies no mājām, un viņai bijuši labi pārdošanas rādītāji, tajā skaitā arī matračiem, lai gan nostrādājusi labi ja mēnesi. “Viņa sacīja, ka esot pašai savi pārdošanas paņēmieni, bet laikam jau juta, ka tie bija izsmelti,” tagad sacīja O. Šleiers.

Bijusī SIA “Good Life Investment” darbiniece Alise Runkule telefonsarunā sacīja, ka skaļi smējusies par rakstu “Latvijas Avīzē”, jo ir jābūt neprātīgam, lai noticētu, ka matračus izplata Čehijas vēstniecība vai valdība. “Es teicu, ka matrači pārbaudīti Čehijas laboratorijā un tie ir ārstnieciski. Tas arī viss,” apgalvoja A. Runkule.

Arī nekāda ziņu noplūde nevarot būt, jo viņa zvanījusi pa visiem tālruņu katalogos pieejamajiem tālruņiem. A. Runkule no darba ir aizgājusi, jo nervi nav varējuši izturēt slodzi telemārketinga firmā. Daudzu cilvēku attieksme pret tām ir neciešama vai pat briesmīga.

“Viņi ir agresīvi pret visu, kas saistās ar preču piedāvājumu pa telefonu, un it sevišķi pret “Dormeo” produkciju, lamā mūsu valdību un visas citas valdības, stāsta, ka ir visu pamesti un cieš trūkumu. Vienreiz pat neizturēju un zvanīju policijai, ko darīt, ja tā lamā valdību. Tur ieteica vērsties pašvaldības policijā.”

To gan A. Runkule nav izdarījusi. Tikai matraču piedāvājumam, visticamāk, piekrituši ne jau agresīvie iedzīvotāji, bet gan pieklājīgie pensionāri, kuriem bieži vien pietrūcis drosmes atteikt vai apšaubīt viņiem it kā personīgi izteikto piedāvājumu.

Reklāma
Reklāma

“Bet kur šiem cilvēkiem, kurus drukājat avīzē, ir pierādījumi, ka bijuši šādi zvani? Vai viņiem ir ieraksti un liecinieki?” savukārt jautāja A. Runkule.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.