Ekonomika
Bizness

“Maxima” paziņo par jauna rekorda sasniegšanu0


“Maxima” veikals “Akropolē”.
“Maxima” veikals “Akropolē”.
Publicitātes foto

“Maxima Latvija” šonedēļ, 11. aprīlī, ieiet vēsturē, pirmo reizi vienā dienā atklājot trīs veikalus – Rēzeknē, Pulkveža Brieža ielā 26, Dagdā, Daugavpils ielā 8a un Iecavā – Rīgas ielā 27.

Veikalu atjaunošanā kopumā investēti teju divi miljoni eiro.

Pēc trīs mēnešu rekonstrukcijas darbiem, “Maxima X” veikali pircējus sagaidīs ar jaunākajām iepirkšanās tendencēm, atbilstošu telpu plānojumu un interjeru, pārdomātu preču sortimentu, kā arī videi draudzīgiem, mūsdienīgiem inženierkomunikāciju risinājumiem.

Kā stāsta “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa, lai nodrošinātu patīkamu iepirkšanās pieredzi un kļūtu par klientu novērtētu izvēli katru dienu visā Latvijā, “Maxima” mērķtiecīgi iegulda esošo veikalu modernizēšanā.

Pēc viņas teiktā, atjaunotie veikali atbilst aizvien pieaugošajām kvalitātes prasībām un nodrošinās jaunu iepirkšānās pieredzi klientiem.

“Būvniecības darbu laikā esam īpaši domājuši arī par darbiniekiem, ieviešot risinājumus, kas uzlabos viņu ikdienu un atvieglos veikala darbības nodrošināšanu,” atzīmē K. Āboltiņa.

Šo veikalu atvēršana ir daļa no mazumtirdzniecības tīkla “Maxima Latvija” investīciju programmas, kuras laikā uzņēmums būtiski paplašinās veikalu tīklu, atverot vairākus jaunus lieformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka “Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.

LA.lv