×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
22. novembris, 2013
Drukāt

“Maxima” traģēdija: 23., 24. un 25. novembrī izsludina sēras (6)

Foto: © n_eri - Fotolia.comFoto: © n_eri - Fotolia.com

Pieminot Rīgā, Zolitūdē, lielveikala “Maxima” traģēdijā bojāgājušos cilvēkus, valstī izsludinātas trīs dienu sēras, kas ilgs no 23. līdz 25.novembrim, piektdien ārkārtas sēdē nolēma Ministru kabinets.

Valdība nolēma arī, ka Labklājības ministrijai līdz 10.decembrim jāsagatavo un jāiesniedz Ministru kabinetā priekšlikumi par iespējām sniegt materiālo palīdzību, kā arī rehabilitācijas nodrošināšanu traģēdijā bojāgājušo tuviniekiem un cietušajiem.

Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane norādīja, ka bojā gājušo ugunsdzēsēju glābēju ģimenes saņems 50 000 latu kompensāciju.

Jau vēstīts, ka ceturtdien vakarpusē, lielveikalā “Maxima” iebrūkot jumtam, dzīvību zaudējuši vairāk nekā 40 cilvēku. Starp viņiem ir arī trīs ugunsdzēsēji glābēji. Pagaidām nav ziņu, ka nelaimes gadījumā būtu gājis bojā kāds bērns. Taču Izglītības un zinātnes ministrijas veiktā aptauja tuvējās trīs apkaimes skolās liecina, ka vienu vai abus vecākus traģēdijā zaudējuši vairāki skolēni.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Vienkārša shēma – …sākumā jumtā ugunsgrēks, lai būtu Otkati, Sponsori, Zādzības, Mahinācijas. Tagad Latvijai un Romas Pāvestam Traģēdija, bet Ušakovam nauda. Apsveicam Ušakova, Amerika, Šlesera Kungi!

 2. Ušakovam jāatkāpjas! Atbildēt

  Mēs zinām cilvēka vārdu, kurš atbildīgs par Rīgas būvvaldi un Traģēdiju. Biedrs UŠAKOVS. Viņam jāatkāpjas!

 3. Es veelu visiem, kas palikushi bez vecaakiem, draugiem, radiem vai citadi zinamiem un tuviem cilveekiem, speeku iet cauri shim arkartigi tragiskajam notikumam un izturiibu.. Es ceru, ka Latvija un tas iedzivotaji palidzes siem cilvekiem!

 4. Tas ir bedigi ja musu valsti tiek buveti sadi veikali, un protams noteikti tehniskie darbinieki to zinaja.

 5. Sakarā ar bērēm, sērām u.c. jābūt pāra skaitļiem!
  Šeit nav ”trīs lietas – labas lietas”.
  Vai valdībā tiešām grib nelaimju atkārtošanos?
  Pat pēc prāmja ”Tallin” bojāejas tā nebij.

Draugiem Facebook Twitter Google+