Ekonomika
Bizness

“Maxima” valdei pievienojas augsta līmeņa finanšu pārvaldītājs no “Circle K”0


“Maxima” lielveikals.
“Maxima” lielveikals.
Publicitātes foto

Lai stiprinātu “Maxima Latvija” komandu aktīvai izaugsmes stratēģijas īstenošanai, “Maxima Latvija” ir paplašinājusi uzņēmuma valdes sastāvu, par valdes locekli ieceļot finanšu direktoru Valdis Zepu, portāls “LA.lv” noskaidroja uzņēmumā.

Valdis Zeps, kurš “Maxima Latvija” vadības komandai pievienojās šī gada martā, uzņēmuma valdes locekļa amata pienākumus sācis pildīt no 30.maija.

V.Zepa pārziņā ir uzņēmuma finanšu stratēģijas vadība, finanšu plānošanas un analīzes, kā arī grāmatvedības un IT jomas.

““Maxima Latvija” atrodas ļoti dinamiskā attīstības posmā, kurā jau šobrīd visās jomās notiek aktīvs darbs pie uzņēmuma noteiktās izaugsmes stratēģijas līdz 2025.gadam īstenošanas. Esmu gandarīts par pievienošanos uzņēmuma valdei, un ticu, ka vēl plašāka un spēcīgāka korporatīvā vadība palīdzēs “Maxima Latvija” veiksmīgi sasniegt nosprausto mērķi – būt klientu novērtētai izvēlei katru dienu,” saka “Maxima Latvija” jaunais valdes loceklis Valdis Zeps.

Līdz ar Valda Zepa pievienošanos “Maxima Latvija” valdē ir pieci valdes locekļi.

Kopā ar V.Zepu “Maxima Latvija” valdē ir valdes priekšsēdētājs un uzņēmuma vadītājs Andris Vilcmeiers, operacionālā vadītāja Kristīne Āboltiņa, komercdirektors Viktors Troicins un korporatīvais vadītājs Jānis Vanags.

Valdis Zeps
Publicitātes foto

Valdim Zepam ir vairāk nekā 10 gadus ilga pieredze finanšu vadībā un darbā starpautiskā uzņēmumā.

Iepriekš Valdis Zeps 11 gadus strādājis “Circle K”, ieņemot dažādus ar finanšu pārvaldību saistītus amatus, pēdējos sešus gadus vadot augstākā līmeņa finanšu vadības un kontroles jomas uzņēmuma Eiropas centrālajā birojā Oslo, Norvēģijā.

Valdis Zeps ieguvis ekonomikas un biznesa vadības bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE Riga).

Saistītie raksti

SIA “Maxima Latvija” ir mazumtirdzniecības tīkls ar 165 veikaliem Latvijā, no kuriem 129 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un septiņi ir “XXX” formāta veikali, kā arī pieci ir “Maxima Express” veikali.

Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Ekspluatācijā nodota pirmā projekta “IRIS Shampeteris Apartments” dzīvojamā māja
17 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Swedbank” paziņo par jaunu maksājumu iespēju ieviešanu
18 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Piecstāvu dzīvojamās mājas projekts Purvciemā ieiet finiša taisnē
19 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Iekšlietu ministra pirmie komentāri par Kuldīgas prokurora auto dedzināšanu
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Trešdien augs jauni lietus mākoņi
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Meiteni iespiež starp automašīnām 1
11 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs, kad…
1 stunda