Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
19. februāris, 2013
Drukāt

Mazākā tastatūra 


“Logitech” izstrādājis plānu tastatūru – aizsargu populārajiem “iPad mini”. “Logitech Ultrathin Keyboard” palīdz darīt lielāko daļu no tā, ko parasti veic uz “iPad” ekrāna – sākot ar lietotņu izmantošanu, filmu un fotogrāfiju skatīšanos un beidzot ar ērtu rakstīšanu, tajā pašā laikā saglabājot planšetes plāno, vieglo un eleganto stilu.

“Logitech Ultrathin Keyboard mini” ir plāna, ar “iPad mini” saskanīga alumīnija pamatne. Neskatoties uz nelielo svaru, tā nodrošina izturīgu aizsardzību. Pie “iPad” klaviatūra piestiprinās ar spēcīgiem magnētiem. Tastatūras bateriju darbības laiks ir trīs mēneši (lietojot divas stundas dienā). Sagaidāms, ka “Logitech Ultrathin Keyboard mini” būs nopērkama jau šomēnes par aptuveni 80 eiro.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+