Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. februāris, 2013
Drukāt

Mazākā tastatūra 


“Logitech” izstrādājis plānu tastatūru – aizsargu populārajiem “iPad mini”. “Logitech Ultrathin Keyboard” palīdz darīt lielāko daļu no tā, ko parasti veic uz “iPad” ekrāna – sākot ar lietotņu izmantošanu, filmu un fotogrāfiju skatīšanos un beidzot ar ērtu rakstīšanu, tajā pašā laikā saglabājot planšetes plāno, vieglo un eleganto stilu.

“Logitech Ultrathin Keyboard mini” ir plāna, ar “iPad mini” saskanīga alumīnija pamatne. Neskatoties uz nelielo svaru, tā nodrošina izturīgu aizsardzību. Pie “iPad” klaviatūra piestiprinās ar spēcīgiem magnētiem. Tastatūras bateriju darbības laiks ir trīs mēneši (lietojot divas stundas dienā). Sagaidāms, ka “Logitech Ultrathin Keyboard mini” būs nopērkama jau šomēnes par aptuveni 80 eiro.

 

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+