Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
5. jūlijs, 2015
Drukāt

Mediķi snieguši palīdzību trīs cilvēkiem pēc slīkšanas (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Mācības jaunajiem glābējiem uz ūdens.

Aizvadītajā diennaktī trīs cilvēkiem bijusi nepieciešama mediķu palīdzība pēc slīkšanas, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja. Viņi bija slīkuši un tika izglābti, pēc tam nogādāti slimnīcās.

Mediķi palīdzējuši kādam 30 gadus vecam vīrietim Rīgā, 70 gadus vecai sievietei un 40 gadus vecam vīrietim, kuri bija slīkuši. Malēja atklāja, ka 40 gadus vecajam vīrietim konstatēta arī alkohola ietekme.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka sestdien Latvijas ūdenstilpēs noslīkuši seši cilvēki.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mediķi nav snieguši palīdzību ne trīs cilvēkiem, ne trīsiem cilvēkiem pēc slīkšanas. Mediķi snieguši palīdzību trim cilvēkiem vai trijiem cilvēkiem pēc slīkšanas. skaitļu vārdu locīšana. tai visās valodās īpatnības. ņemam kaut krievu, kuru lielums no žurnaļugām vienīgo no inosrāņu valodām pieprot. “три рубля”, bet “пять рублёв”!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+