Mobilā versija
+18.6°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
7. aprīlis, 2016
Drukāt

Mediķi spriedīs par protestiem

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Valdis Keris

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir sākusi konsultācijas ar sadarbības partneriem, lai apspriestu iespēju jau atkal rīkot protesta akcijas.

Kā informē mediķu arodbiedrības pārstāve Inga Rudzīte, veselības aprūpes finansējums šogad ir 3% no iekšzemes kopprodukta (IKP), kas ir divas reizes mazāk par vidējo finansējumu veselībai Eiropas Savienībā (ES). Tāpat arodbiedrība uzsver, ka Latvijā veselības aprūpes pieejamība ir sliktākā ES. Tomēr, neraugoties uz to, “valsts pirmās personas neuzskata, ka situācija būtu ārkārtēja, tomēr gatavojas padarīt veselības aprūpi pieejamāku, bet tikai politiskajai elitei”. Kā norāda LVSADA vadītājs Valdis Keris: “Ja valdība ir nolēmusi turpināt līdzšinējo Latvijas izmērdēšanas politiku, arodbiedrības nedrīkst klusēt.”

 

Belevics_15

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (8)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+