Latvijā
Kriminālziņas

Meklēšanā izsludināts pāris dodas romantiskā peldē Rīgas kanālā 1

Pāris nolēma izpeldēties mēnesnīcā. Ekrānšāviņš no video.

Pagājušajā nedēļā neilgi pirms pulksten 23 Rīgas pašvaldības policijas saņēma informāciju no pilsētas videonovērošanas centra darbiniekiem par divām personām, kuras ļāvušās peldei mēnesnīcā netālu no Rīgas Centrāltirgus Zivju paviljona.

Ierodoties notikuma vietā, pamanīts vīrietis bez krekla, kurš sēdēja uz kanālmalas apmales un grasījās lēkt ūdenī. Savukārt sieviete jau peldējās kanāla saltajā ūdenī. Policisti deva rīkojumu nekavējoties sievietei peldēt uz krasta pusi, kur viens no likumsargiem palīdzēja viņai izkļūt no ūdenstilpnes.

Laulātie pastāstīja, ka notikuma dienā svinējuši astoņus gadus vecā dēla dzimšanas dienu un nolēmuši izpeldēties. No abām personām bija jūtama spēcīga alkoholam raksturīgā smaka.

Ņemot vērā, ka sieviete bija izpeldējusies ar visām drēbēm un apaviem, izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, lai pārbauda nosalušās sievietes veselības stāvokli. Tomēr brīdī, kad ieradās mediķi, sieviete kategoriski atteicās no apskates un jebkāda veida medicīniskās palīdzības.

Vienlaikus abām personām veikta datu pārbaude, kuras laikā atklājās, ka pāris ir izsludinās meklēšanā.

LA.lv