Sports
Citi sporta veidi

Meksikāņu bokseris paraksta visu laiku ienesīgāko līgumu sporta vēsturē0


Meksikāņu bokseris Sauls “Kanelo” Alvaress parakstījis visu laiku ienesīgāko līgumu sporta vēsturē.
Meksikāņu bokseris Sauls “Kanelo” Alvaress parakstījis visu laiku ienesīgāko līgumu sporta vēsturē.
Foto: AP/LETA

Meksikāņu bokseris Sauls “Kanelo” Alvaress noslēdzis visu laiku inesīgāko līgumu sporta vēsurē, jo piecu gadu laikā viņš no sporta pārraižu straumēšanas kompānijas DAZN saņems 365 miljonus ASV dolāru (316 miljonus eiro).

Alvaress šobrīd ir pasaules čempions vidējā svarā, bet noslēgtais līgums paredz, ka DAZN translēs 11 cīņas ar meksikāņa līdzdalību.

Septembrī Alvaress uzvarēja krievu bokseri Genādiju Golovkinu, atņemot viņam Pasaules Boksa asociācijas (WBA) un Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostas. Karjeras laikā 28 gadus vecais meksikānis ir aizvadījis 53 profesionālās cīņas, izcīnot 50 uzvaras, no tām 34 ar nokautu, reizi zaudējis un divus mačus noslēdzis neizšķirti.

Nākamo cīņu Alvaress aizvadīs decembrī Ņujorkā slavenajā “Madison Square Garden” arenā, kad mērosies spēkiem ar britu bokseri Rokiju Fīldingu, kurš karjerā uzvarējis 27 no 28 cīņām.

Saistītie raksti

Līdz šim ienesīgāko līgumu bija noslēdzis amerikāņu beisbolists Džankarlo Stentons, kurš 2014.gadā noslēdza 13 gadu līgumu ar Ņujorkas “Yankees” komandu par 325 miljoniem dolāru.

Zīmīgi, ka video straumēšanas kompānija DAZN darbību sāka tikai septembrī. Līdz šim ietekmīgākā boksa sacensību translētāja bija HBO televīzija, taču tā nesen paziņoja, ka šī gada beigās pārtrauks boksa translācijas savos maksas kanālos.

LA.lv