Sports
Basketbols

Melnkalnes trenerim bargs sods par smēķēšanu ģērbtuvē 16

Montenegro’s Coach Bogdan Tanjevic reacts during Group C of the FIBA Eurobasket 2017 men’s basketball match between Montenegro and Croatia in Cluj Napoca city September 4, 2017. / AFP PHOTO / DANIEL MIHAILESCU

Starptautiskā basketbola federācija (FIBA) Melnkalnes basketbola izlases galvenajam trenerim Bogdanam Tanjevičam piespriedusi 1000 eiro lielu soda naudu par smēķēšanu komandas ģērbtuvē pēc uzvaras Eiropas čempionāta (EČ) mačā, vēsta “sportando.com”.

Melnkalnes izlase spēlē C apakšgrupā, kura spēles aizvada Rumānijas pilsētā Napokā-Klužā.

Patlaban 70 gadus vecais Tanjevičs cigareti aizkūpinājis pēc komandas otrās spēles turnīrā pret Ungāriju, kurā Melnkalne pārliecinoši uzvarēja ar 72:48.

Tanjevičs centās “relaksēties”, nevis pīpētājiem atvēlētā vietā, bet gan turpat ģērbtuvē, kas ir pretrunā FIBA noteikumiem, tāpēc saņēmis itin bargu sodu.

Jāpiebilst, ka bijušās Dienvidslāvijas valstīs sporta spēļu laikā pīpēšana sporta arēnās ir ierasta lieta.

Tanjevičs karjeras laikā ir trenējis arī Itālijas un Turcijas izlases, bet Melnkalni vada kopš 2015.gada. Viņam ir liela pieredze arī darbā ar augstākā līmeņa klubiem.

Melnkalnes izlase Eiropas čempionātā ir izcīnījusi vienu uzvaru trīs spēlēs, pirmajā mačā ar 60:99 zaudējot Spānijai, tad pārspējot ungārus, bet pirmdien ar 72:76 atzīstot Horvātijas pārākumu.

LA.lv