×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
17. janvāris, 2014
Drukāt

Merila Strīpa: Sabiedrība nenovērtē sievietes gados

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

British actress Meryl Streep poses with the award for best leading actress for the film "The Iron Lady" at the BAFTA British Academy Film Awards at the Royal Opera House in London on February 12, 2012. AFP PHOTO / LEON NEAL

Amerikāņu kinozvaigzne Merila Strīpa joko, ka 64 gadu vecumā vairs neesot “pirmā svaiguma”, jo mūsdienu pasaulē pārāk liela loma piedēvēta ārējam izskatam.

“Es domāju, ka Rietumu kultūrā sievietes vērtību nosaka tas, cik viņa ir skaista. Pirmais kompliments, kas no sievietes mutes izskanēs citai sievietei, ir: “Tu fantastiski izskaties!” Turpretī vīrieši viens otram apjautājas, kā viņiem iet. Tā ir klišeja. Vīrieši apņem otro sievu tad, kad pirmā kļuvusi pārāk veca,” Strīpa sacīja intervijā telekanāla ITV raidījumam “Daybreak”.

Holivudas zvaigzne lepojas, ka viņas meitas Memija un Greisa ir aktrises, kaut arī diez vai viņām izdosies atkārtot mātes panākumus.

“Viņas izvēlējušās šo profesiju par spīti visam,” sacīja Strīpa. “Daudzi mani draugi nav ne tuvu tik veiksmīgi kā es. Viņi ir tikpat talantīgi, tikpat apdāvināti, enerģiski un čakli, taču viņu dzīvē vienkārši viss nav tā sakritis.”

Strīpa arī atzina, ka citi aktieri dažkārt ir tik nobijušies spēlēt ar viņu vienā filmā, ka nespējot koncentrēties uz darāmo. “Pirmajā dienā bieži ir tāda sajūta, ka viņi skatās uz mani un nepievērš uzmanību paši savām lietām. Tikko es aizmirstu savu tekstu vai pasaku ko nepareizi, viņi nomierinās,” teica aktrise.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+