Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. augusts, 2016
Drukāt

Meža atrod pensionāri bezpalīdzīgā stāvoklī

Abragciema mežā pazudušais zēns atrasts

Sestdien, 20.augustā, pie Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbiniekiem vērsās kāds vīrietis, kurš pastāstīja, ka Plakanciema mežā atradis apmaldījušos 75 gadus vecu sievieti bezpalīdzīgā stāvoklī, informēja RPP.

Sirmā kundze nevarēja atcerēties dzīvesvietas adresi, tikai to, ka dzīvojot pie radiniekiem. Pēc personas datu noskaidrošanas, kārtības sargi sazinājās ar kolēģiem no Valsts policijas (VP), kuri pastāstīja, ka saņēmuši informāciju no radiniekiem par personas pazušanu. VP darbinieki sazinājās ar sievietes radiniekiem un informēja viņus par sirmās kundzes atrašanās vietu.

Pēc pusstundas sieviete sveika un vesela nodota ģimenes locekļiem.

Policija izsaka pateicību izpalīdzīgajam vīrietim, kurš bezpalīdzīgo sievieti nogādāja policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+