Latvijā
Novados

Miljonārs paziņo, kāda būs viņa atbilde “mājas-kuģa” apķēpāšanai10

Foto LETA

Miljonārs Argods Lūsiņš informējis Valsts policiju (VP), ka nevērsīsies policijā ar iesniegumu par ķēpājumiem uz viņam piederošās “mājas-kuģa” Pāvilostas novada Ulmales stāvkrastā, aģentūrai LETA pastāstīja VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga.

Tā kā īpašnieks policijā ar iesniegumu nolēmis nevērsties, policija par viņa privātīpašumā notikušajām darbībām izmeklēšanu neveiks.

Arī Pāvilostas novada pašvaldības policijā nav saņemts “mājas-kuģa” īpašnieka iesniegums, līdz ar to lietvedība nav ierosināta, noskaidroja aģentūra LETA.

Jau ziņots, ka personas, kuras sevi dēvē par “Taisnības cīnītājiem”, nofilmējušas video, kurā redzami ķēpājumi uz Lūsiņam piederošās “mājas-kuģa” Pāvilostas novada Ulmales stāvkrastā, un dalījušās ar to sociālajā tīklā “Facebook”.

Saistītie raksti

Video redzams, ka uz “mājas-kuģa” fasādes koka un stikla daļām ar lieliem sarkaniem burtiem ir uzkrāsoti uzraksti “Spīdola”. Pats ķēpāšanas process gan video materiālā nav piefiksēts, taču tajā ir redzams, kā vīrietis ar piesegtu seju, kurš sevi dēvē par Lāčplēsi, pret “māju-kuģi” sasit šampanieša pudeli. “Ja jau māja ir kuģis, tad Lāčplēsis viņu nokristīja par “Spīdolu” un kārtīgi iesvētīja,” video nofilmēto komentē tā autori. Par Lāčplēsi sevi dēvējušais vīrietis video arī stāsta, ka savulaik esot piedalījies barikādēs. “Tas ir iekšā katrā [no] mums. Ja vajadzēs, iesim atkal,” saka vīrietis, atbildot uz jautājumu, ko domā par Latviju 27 gadus pēc barikādēm.

Kā ziņots, netālu no Pāvilostas miljonāra Argoda Lūsiņa uzņēmums jūras malā ir uzslējis “māju-kuģi”. Lai arī ēku celtniecība šajā vietā nav atļauta, māju atgādinošā konstrukcija tur ir tapusi, jo ir nodēvēta par būvniecības stadijā esošu pontonu peldlīdzekli. Īpašnieks ir solījis konstrukciju nolaist ūdenī, tomēr vairāku gadu garumā tas nav ticis izdarīts.
Pašvaldībai Lūsiņš solījis “māju-kuģi” aizvākt līdz šī gada 1.jūlijam.

LA.lv