Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
3. maijs, 2016
Drukāt

Jauns mazais “iPhone”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Izrādās, daudzi nav mierā ar nemitīgi izmēros augošiem viedtālruņiem, kuri nu jau kļuvuši par maza izmēra planšetdatoriem. “Apple” aplaimojis savus fanus ar patiešām mazu, vien četrcollīgu “iPhone SE”, kas uz lielāko brāļu fona ir arī par samērā pieticīgu cenu. Svarīgi, ka veiktspējas ziņā tas ir tikpat jaudīgs kā “iPhone 6s”. “SE” ieguvis 64 bitu procesoru, 12 megapikseļu aizmugurējo kameru, kas spēj uzņemt pat 4K izšķirtspējas video. Akumulators pēc pirmā acu skatiena ir niecīgs – vien 1624 mAh, bet “iPhone” ir raksturīgas mazāka tilpuma baterijas, kas tur salīdzinoši labi. Protams, mazulis ieguvis arī pirkstu nospiedumu sensoru. Latvijā “SE” nopērkams, sākot no 484 eiro par 16 GB iekšējās atmiņas versiju.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+