Apbrīno

Miranda Lamberte nominēta piecām kantri godalgām 16

Foto – Leta/AP

Dziedātāja Miranda Lamberte pirmdien nominēta piecām Kantrimūzikas asociācijas (CMA) godalgām, savukārt grupa “Little Big Town” un Kīts Urbans – katrs četrām.

Lamberte par kompozīciju “Tin Man” nominēta labākās dziesmas un singla kategorijās. Mūziķe pretendē arī uz labākā albuma, gada dziedātājas un labākā video godalgām.

51. CMA balvu ceremonija plānota 8. novembrī Našvilā.

Teilora Svifta, kas tagad kļuvusi par popmūzikas karalieni, nominēta labākās dziesmas kategorijā kā grupas “Little Big Town” izpildītās kompozīcijas “Better Man” autore.

Viens no aizvadītās vasaras ASV populārākajiem hitiem Sema Hanta “Body Like a Back Road” nominēts labākās dziesmas un singla kategorijās. Dziesma uzstādījusi rekordu kā kompozīcija, kas žurnāla “Billboard” populārāko kantridziesmu topa pirmajā vietā pavadījusi lielāko nedēļu skaitu.

Veterāns Gārts Bruks izvirzīts gada mākslinieka godalgai, kas veiksmes gadījumā viņam būs jau sestais šāds apbalvojums. Līdz ar viņu šai godalgai nominēti arī Lūks Braiens, Ēriks Čērčs, Kriss Steipltons un Urbans.

Desmit CMA godalgas izcīnījušais Urbans nominēts arī gada dziedātāja kategorijā, kā arī labākā singla un mūzikas video kategorijās par kompozīciju “Blue Ain’t Your Color”.

Grupa “Little Big Town” izpelnījusies nominācijas gada singla un video kategorijās par dziesmu “Better Man”, gada albuma kategorijā nominēta grupas plate “The Breaker”, turklāt šis kvartets arī nominēts gada vokālās grupas kategorijā.

Līdzās Lambertei labākās dziedātājas godalgai nominēta arī Kelsija Ballerīni, Rība Makintaira, Marena Morisa un Kerija Andervuda.

Līdzās Urbanam uz gada dziedātāja godalgu pretendē Dērkss Bentlijs, Ēriks Čērčs, Tomass Rets un Kriss Steipltons.

Balvu pasniegšanas ceremoniju vadīs Breds Peislijs un Andervuda.LA.lv