×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
3. aprīlis, 2017
Drukāt

Mocim sprāga riepa: brīvdienās vairāki motociklisti nonāk slimnīcā (1)

Motocikls

Aizvadītajā diennaktī traumas guvuši vairāki velosipēdi un motociklisti, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Rīgā kāda 22 gadus veca sieviete pēc sadursmes ar vieglo automašīnu nokrita no motocikla. Sieviete guva galvas, muguras un gūžas traumas, un tika nogādāta slimnīcā. Savukārt kāds 41 gadu vecs vīrietis nokrita no motocikla, kad tam sprāga riepa. Vīrietis ar galvas, pleca un augšdelma traumām tika nogādāts slimnīcā.

Latgalē kāda 36 gadus veca sieviete, krītot no motocikla, guva kājas traumu, kā arī mediķiem ir aizdomas, ka sievietei varētu būt galvas smadzeņu satricinājums. Bet Zemgalē kāda 35 gadus veca sieviete ar motociklu neuzmanības dēļ, nobraucot no ceļa, nokrita un guva kājas traumu. Abas sievietes tika nogādātas slimnīcā.

Savukārt Kurzemē sacensību laikā no motocikla krita kāds 23 gadus vecs vīrietis. Krītot vīrietis ar roku piedūries motocikla izpūtējam, tādējādi gūstot rokas termisku apdegumu.

Tāpat mediķi aizvadītajā diennaktī saskārās ar vairākām velosipēdistu traumām. Vienā no gadījumiem Pierīgā kāds 16 gadus vecs zēns, braucot ar velosipēdu, cieta sadursmē ar autobusu.

Jaunietis vidēji smagā stāvoklī ar galvas un rokas traumām tika nogādāts slimnīcā. Mediķiem ir aizdomas, ka zēnam varētu būt iekšējo orgānu bojājumi.

Savukārt Rīgā kāda 16 gadus veca meitene, braucot ar velosipēdu, cieta sadursmē ar vieglo automašīnu. Jauniete vidēji smagā stāvoklī ar galvas un pleca traumām tika nogādāta slimnīcā.

Kopumā mediķi pagājušajā diennaktī saņēma 1247 izsaukumus, no tiem 204 bija saistīti ar dažādām traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Aizvadītajā diennaktī traumas guvuši vairāki velosipēdi un motociklisti???

    Vai tiešām pirmo teikumu nevar pārlasīt divreiz?

Draugiem Facebook Twitter Google+