Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
3. jūnijs, 2014
Drukāt

Modernizēti “Peugeot” kompaktveni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Uzlabotie “Peugeot 3008” un “Peugeot 5008” paaugstinātas ietilpības universāļi ieguvuši atsvaidzinātu dizainu un labāku aprīkojumu.

Pamanāmākās izmaiņas abiem modeļiem var saskatīt priekšējos un aizmugurējos lukturos, kuros turpmāk būs LED diodes, ļaujot tumsā izskatīties mūsdienīgākiem un pamanāmākiem. Pārveidots arī priekšējais bampers un radiatora režģis. Abu automobiļu priekšdaļas vairs neizskatās ar tik agresīvi pavērtām mutēm, bet gan ieguvušas jaunākās paaudzes “Peugeot” dizaina valodai atbilstošas noapaļotas līnijas.

Pirms pieciem gadiem prezentētais “Peugeot 3008” ­tika pasniegts kā minivena un krosovera apvienojums, taču faktiski tas ir piecvietīgs kompaktvens ar dažiem apvidnieciskiem akcentiem. Šāds risinājums izrādījies visai veiksmīgs, jo kopš 2009. gada kopumā pārdots aptuveni pusmiljons “Peugeot 3008”, kas ir gandrīz divas reizes vairāk, nekā sākotnēji plānots. Iespējams, arī tādēļ franču konstruktori nopietnas pārmaiņas nav veikuši.

Savukārt “Peugeot 5008” lielākais trumpis ir plašs septiņvietīgs salons ar plašām transformācijas iespējām. Arī šim modelim iekšpusē faktiski viss ir pa vecam, ja neskaita plašāku moderno tehno loģiju klāstu. Tehniski “Peugeot 5008” ir mainījies tikai formāli – tie paši līdz šim pieejamie dzinēji kļuvuši par kripatiņu ekonomiskāki un ekoloģiskāki.

Abiem sākuma cenas arī pašlaik ir vienādas: 
16 253 eiro.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+