Mobilā versija
+0.2°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
23. novembris, 2016
Drukāt

“Armani” savs viedpulkstenis

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Modes zīmols “Emporio Armani” meties viedpulksteņu biznesā, laižot klajā daļēji viedo “Connected”. Tas ir teju klasisks pulkstenis, bet, izmantojot “Bluetooth”, to var savienot ar viedtālruni, tādējādi iegūstot pāris jaunas funkcijas, piemēram, viedpulkstenī pienāks paziņojumi par saņemtiem zvaniem un īsziņām, kā arī paziņojumi no sociālo tīklu kontiem. Pulkstenis arī uzskaitīs noietos soļus, gulēšanas ieradumus, varēs kontrolēt mūzikas atskaņošanu viedtālrunī un attālināti uzņemt attēlus ar viedtālruni. “Connected” darbina ierastās baterijas, kuras nevajadzēs mainīt biežāk kā reizi pusgadā. Tā cena būs no 245 līdz 395 dolāriem atkarībā no izvēlētajiem materiāliem un siksniņām.

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+