×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
10. decembris, 2014
Drukāt

Monako karaliskajā ģimenē piedzimuši dvīņi

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

People celebrate in front of the Palace of Monaco as they celebrate the birth of baby twins to Prince Albert II and Princess Charlene of Monaco on December 10, 2014 in Monaco. Prince Albert II of Monaco and his wife Charlene welcomed their twin babies Gabriella and Jacques to the world, the palace announced. Prince Jacques is next in line to the throne. Gabriella Therese Marie was born at 5.04 pm followed by Jacques Honore Rainier two minutes later, the principality said in a statement, adding that both babies were "doing well". AFP PHOTO / VALERY HACHE

Monako prinča Alberta II un princeses Šarlēnas ģimenē trešdien piedzimuši dvīņi Gabriela un Žaks. Par to, atsaucoties uz karaliskās ģimenes paziņojumu, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Tāpat paziņojumā teikts, ka vispirms piedzimusi meitenīte, bet pēc aptuveni divām minūtēm sekojis puisītis. Abi jaundzimušie jūtoties labi.

Vēsturnieki atzīmē, ka šis ir pirmais dvīņu piedzimšanas gadījums 700 gadu ilgajā Grimaldi dinastijas vēsturē. Lai arī Žaks nāca pasaulē pēc Gabrielas, viņš ir pirmais rindā uz troni, jo saskaņā ar likumiem priekšroka tiek dota stiprā dzimuma pārstāvjiem.

Dvīņi ir abu – 36 gadus vecās bijušās olimpiskās peldētājas Šarlēnas un 56 gadus vecā Alberta II – pirmie bērni. Pāris apprecējās 2011. gadā.

Princim ir vēl divi ārlaulības bērni, kuriem nav tiesību uz troni.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+