×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
12. augusts, 2016
Drukāt

Mozgis atsauc savu kandidatūru Stradiņu valdes locekļa amatam (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) vadītājas vietnieks Dzintars Mozgis atsaucis savu kandidatūru uz Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekļa amatu, liecina informācija Veselības ministrijas (VM) mājaslapā. Mozgis savu kandidatūru atsaucis personīgu iemeslu dēļ.

Līdz ar to VM uz joprojām vakanto valdes locekļa vietu sludinās jaunu konkursu. VM no jauna nevērtēs tos kandidātus, kas savus pieteikumus iesniedza reizē ar Mozgi.

Iepriekš VM izveidotā nominācijas komisija par piemērotāko kandidātu uz vienu no brīvajām Stradiņa slimnīcas valdes locekļa vietām atzina SPKC vadītājas vietnieku Mozgi. Izvērtējot četrus kandidātus, nominācijas komisija secināja, ka Mozgis ir atbilstošākais kandidāts uz vakanto Stradiņa slimnīcas valdes locekļa amatu, jo izvērtēšanā savācis lielāko punktu skaitu. Līdz ar to nominācijas komisija aicināja VM valsts kapitāldaļu turētāju Mozgi apstiprināt Stradiņa slimnīcas valdē.

Mozgis savulaik vadījis arī Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu.

Viena no valdes locekļa vietām kļuva vakanta, jo valdes aizgāja tagadējā veselības ministre Anda Čakša, bet otra vieta kļuva brīva, kad VM no amata izlēma atstādināt bijušo valdes locekli Normundu Štālu.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Čakša, bīdi atklāti savu ārštata padomnieku Stakenu, jo uzdevumus slimnīcā tāpat jau šis .. dod!

  2. Dzintar, nemuldi! Tavu kandidatūru izbrāķēja “sliktās reputācijas” dēļ PKC. Tagad mūsu ģimenes uzņēmumam “Arbor Medical” būs grūti ko Stradiņiem dārgi pārdot. Nevjadzēja Ztev toreiz Bērnu slimnīcā sašmucēties..,,

  3. Blondās kārtējais izgāziens, ar tādu degsmi teļukā aizstāvēja:) reputācija viņai likās atkopusies kopš bērnu slimnīcas katapulta.

  4. Čakša strādā pēc “Apiņa saraksta”. Apinis Čakšai lika Stradiņu valdē ielikt savu draugu Mozgi. Čakša, kura savulaik padzina Mozgi no Bērnu slimnīcas, krupi norija, Mozgis konkursā uzvarēja, bet PKC korumpanta kandidatūru noraidīja. Čakša varētu būt tā kā priecīga, bet krupis ta vēderā….

  5. Nu kā lai neatsauc savu kandidatūru, ja PKC noraidīja Mozga kandidatūru “sliktas reputācijas” dēļ. Līdz ar to Apiņa .. amatā netiek, Mozga civilsievas Daces Rātfelderes firmai “Arbor Medical” biznesa uzplaukums izpaliek, bet Zaļajai partijai aplauziens – jāmeklē citi nozares izzagšanas veidi.

  6. Kārtējie Čakšas meli. Stūma Mozgi atspērusies uz šo amatu, taču PKC iesniedza nepārprotamus pierādījumus, ka cilvēks ar tādu reputāciju atbildīgu amatu nedrīkst ieņemt. Tagad ZZS ir jauns scenārija kā iziet no situācijas, kad amatos bīda blēžus, bet sabiedrība to pieķer.

Draugiem Facebook Twitter Google+