×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. decembris, 2012
Drukāt

Mūrnieks apstiprināts lidostas vadītāja amatā

Foto - LETAFoto - LETA

“Starptautiskā lidosta “Rīga”” valdes priekšsēdētāja amatā šodien akcionāru sapulcē ir iecelts Aldis Mūrnieks, biznesa portālam “Nozare.lv” apstiprināja Satiksmes ministrijā.

Kā ziņots, šodien notika VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” akcionāru sapulce, kurā bija plānots vadītāja amatā apstiprināt pašreizējo valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju Mūrnieku.

Kā ziņots, oktobra vidū starptautiskās lidostas “Rīga” uzņēmuma akcionāra sapulcē nolēma no amata atbrīvot līdzšinējo lidostas vadītāju Arni Luhsi, bet par viņa pienākumu izpildītāju uz laiku tika izraudzīts lidostas valdes loceklis Mūrnieks.

Satiksmes ministrija toreiz skaidroja, ka Mūrnieks izvēlēts par pienākumu izpildītāju, jo lidostā darbojas jau divus gadus, turklāt viņam arī ir darba pieredze Liepājas lidostā.

Mūrnieks biznesa portālam “Nozare.lv” norādīja, ka lidosta turpinās darbu, vadoties pēc akcionāra “skaidri iezīmētām” prioritātēm – sadarbība ar “airBaltic”, lidostas rekonstrukcijas projekta sekmīga realizācija, kā arī jaunu galamērķu piesaiste.

Lidostā skaidro, ka līdz šim Mūrnieka kā valdes locekļa atbildībā bija Drošības departaments, Aviācijas pakalpojumu departaments un Virszemes apkalpošanas departaments.

Patlaban lidostas valdē strādā Mūrnieks, Ilona Līce, Andis Damlics, Antra Duntava un Kaspars Ozoliņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+