×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. oktobris, 2013
Drukāt

NA vien nākamnedēļ oficiāli izvirzīs kultūras ministra kandidātu

Dziesmu un deju svētku un bankas "Citadele" sadarbības atklāšanas pasākums

Latvijas Nacionālās kultūras centra direktore Dace Melbārde piedalās XXV Vispārējo latviešu dziesmu un XV latviešu deju svētku un bankas "Citadele" sadarbības atklāšanas pasākumā, kurā stāstīs par svētku jaunievedumu - īpašu aprīkojumu cilvēkiem ar kustību traucējumiem, un prezentēs bankas "Citadele" īpašās Dziesmu un deju svētkiem veltītās maksājumu kartes.

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) šodien vēl nepieņēma lēmumu par oficiālu kultūras ministra amata kandidāta izvirzīšanu un plāno to izdarīt pirmdien, 28.oktobrī.

Lēmumu plānots pieņemt pirmdien, lai otrdien koalīcijas sēdē uzreiz varētu diskutēt par šo jautājumu, skaidroja nacionālās apvienības preses sekretāre Laila Ozoliņa.

Kā ziņots, nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars pirmdien pēc Latvijas Nacionālā kultūras centra direktores Daces Melbārdes tikšanās ar Kultūras aliansi pauda, ka vairs nav šķēršļu, lai VL-TB/LNNK oficiāli nominētu Melbārdi kultūras ministres amatam.

Dzintars pieļāva, ka, visticamāk, balsojums par Melbārdi notiks 31.oktobra Saeimas sēdē.

Jau ziņots, ka pēc skaļajiem skandāliem saistībā ar Latvijas Nacionālās operas vadības nomaiņu premjers atlaida kultūras ministri Žanetu Jaunzemi-Grendi (VL-TB/LNNK) un aicināja nacionālo apvienību izvirzīt jaunu kultūras ministra amata kandidātu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+