×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
8. janvāris, 2016
Drukāt

Nacionālajā bibliotēkā mājas meklēs pūcīte Ucipuci

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 9. janvārī, plkst. 13 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrā tiks atvērta bērnu grāmata – rotaļlieta “Ucipuci meklē mājas”, LA.lv uzzināja LNB.

Tā ir Latvijā radīta inovatīva grāmata pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem – unikāls četru produktu apvienojums, kas ietver grāmatu, leļļu teātri, papīra lelles un zinības.

Autores Zanes Zustas mērķis bija radīt pozitīvu, labsirdīgu un mīļu tēlu bērniem. Savukārt skaistās ilustrācijas radījusi talantīgā māksliniece Evija Timma-Novika, kurai izdevies katru tēlu iedzīvināt tā, lai tas lasītājos raisītu pozitīvas emocijas.

Grāmatā iestrādātais teātris veicina bērnu radošumu, attīsta fantāziju un piedāvā iespēju iejusties režisora lomā. Grāmatas radošās īpašības papildina arī grāmatas beigās iestrādāta “Ucipuci zinības” sadaļa, kurā Ucipuci sniedz vērtīgus padomus, ko darīt, ja gadās nozaudēties.

Pasākumā autore lasīs grāmatas fragmentus, kopā ar mākslinieci Eviju Timmu-Noviku jaunie lasītāji veidos savus grāmatas tēlus. Būs arī iespēja fotografēties pie jaukās pūcītes Ucipuci, kā arī noskatīties pavisam īsu filmiņu.

Pasākums notiek lasīšanas veicināšanas programmas “Grāmatu starts” ietvaros. Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+