Mobilā versija
+12.5°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
14. decembris, 2015
Drukāt

Nav nekā stabilāka par mīlestību. Aktrise Zane Daudziņa mazliet personiski par to, kas notur laulību

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Zane Daudziņa

Oktobra vidū ceļu pie skatītājiem sāka izrāžu apvienības “Panna” jaunā monoizrāde “Bruņota un bīstama”, kurā ekspresīvās Birutas lomā iejūtas aktrise ZANE DAUDZIŅA. Pirmizrāde notika Rīgā, bet izrādi rādīja arī Bauskā, Liepājā, Alūksnē, Aizputē un Cēsīs.

– Izrāžu apvienība “Panna” “cep” arvien jaunas izrādes, turklāt tajā brīdī, kad kāds temats ir sociāli nobriedis. Agrāk jau tapušas aktuālas komēdijas “Tāda es esmu”, “Puse no sirds”, “Gribu bērnu” un “Kukulis”. Jaunākajā izrādē “Bruņota un bīstama” runa ir par sievieti, kuras bioloģiskais pulkstenis vairs ne tikai tikšķ, bet brēc pēc vīrieša. Izrāde pieskaras jautājumam, kāpēc lielai daļai Latvijas sieviešu šķiet, ka vietējie vīrieši ir kaut kur pazuduši. Kur viņi, prinči baltā zirgā, ir palikuši? Vai aizbraukuši uz Īriju un citām zemēm? Kā šādā situācijā tikt pie sava īstā un vienīgā?!

Manis atveidotā Biruta nolemj būt aktīva medniece un gandrīz jebkuriem līdzekļiem cīnīties par savu vīrieti. Lai sasniegtu mērķi, viņa ir gatava uz dažādām trakulībām, pat likt lietā ieročus. Birutas dzīves motīvs – visu vai neko! Šādos brīžos atklājas arī šīs sievietes radikālākās rakstura iezīmes. Luga ir rakstīta izteikti ironiskā, sarkastiskā valodā, kas raksturīga Aivai Birbelei. Izrādē skanēs mūzika no labi pazīstamām kinofilmām. Domājot par Birutas tēlu, kopā ar režisoru Juri Rijnieku iedvesmu smēlāmies arī asa sižeta filmās, – stāsta Birutas lomas atveidotāja Zane Daudziņa.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+