×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
14. decembris, 2015
Drukāt

Nav nekā stabilāka par mīlestību. Aktrise Zane Daudziņa mazliet personiski par to, kas notur laulību

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Zane Daudziņa

Oktobra vidū ceļu pie skatītājiem sāka izrāžu apvienības “Panna” jaunā monoizrāde “Bruņota un bīstama”, kurā ekspresīvās Birutas lomā iejūtas aktrise ZANE DAUDZIŅA. Pirmizrāde notika Rīgā, bet izrādi rādīja arī Bauskā, Liepājā, Alūksnē, Aizputē un Cēsīs.

– Izrāžu apvienība “Panna” “cep” arvien jaunas izrādes, turklāt tajā brīdī, kad kāds temats ir sociāli nobriedis. Agrāk jau tapušas aktuālas komēdijas “Tāda es esmu”, “Puse no sirds”, “Gribu bērnu” un “Kukulis”. Jaunākajā izrādē “Bruņota un bīstama” runa ir par sievieti, kuras bioloģiskais pulkstenis vairs ne tikai tikšķ, bet brēc pēc vīrieša. Izrāde pieskaras jautājumam, kāpēc lielai daļai Latvijas sieviešu šķiet, ka vietējie vīrieši ir kaut kur pazuduši. Kur viņi, prinči baltā zirgā, ir palikuši? Vai aizbraukuši uz Īriju un citām zemēm? Kā šādā situācijā tikt pie sava īstā un vienīgā?!

Manis atveidotā Biruta nolemj būt aktīva medniece un gandrīz jebkuriem līdzekļiem cīnīties par savu vīrieti. Lai sasniegtu mērķi, viņa ir gatava uz dažādām trakulībām, pat likt lietā ieročus. Birutas dzīves motīvs – visu vai neko! Šādos brīžos atklājas arī šīs sievietes radikālākās rakstura iezīmes. Luga ir rakstīta izteikti ironiskā, sarkastiskā valodā, kas raksturīga Aivai Birbelei. Izrādē skanēs mūzika no labi pazīstamām kinofilmām. Domājot par Birutas tēlu, kopā ar režisoru Juri Rijnieku iedvesmu smēlāmies arī asa sižeta filmās, – stāsta Birutas lomas atveidotāja Zane Daudziņa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+