×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
6. janvāris, 2017
Drukāt

Ne prezidents, ne premjers nav ielūgti uz prestižo Davosas forumu Šveicē (57)

AFP/LETAAFP/LETA

Ne prezidents Raimonds Vējonis, ne premjerministrs Māris Kučinskis (ZZS) nav saņēmuši ielūgumu uz prestižo Davosas forumu Šveicē, vēsta TV3 Ziņas.

Ielūgums uz Davosu ir viens no indikatoriem par to, kuri politiķi uzskatāmi par cilvēkiem ar vērā ņemamu vārdu starptautiskajā vidē. Taču Davosas dalībnieku vidū šogad nav ne Latvijas prezidenta, ne premjerministra.

Pēc TV3 norādītā, jācer, ka ne tikai Eiropas Komisijas, bet arī Latvijas intereses Šveicē šogad aizstāvēs bijušais premjers Valdis Dombrovskis. Viņš ielūgumu ir saņēmis. Ielūgts ir arī bijušais Igaunijas prezidents Ilvess, bet ne viņa jaunā amata pēctece. Tikmēr zināms, ka mūsu prezidents dosies uz Minhenes drošības konferenci, kas, pēc politologa domām, satura ziņā Latvijai ir pat nozīmīgāka nekā Davosa.

Pievienot komentāru

Komentāri (57)

 1. Vai kāds cerēja uz ko citu?1)Šķiet ,ka tur brauc BEZ madamām,2)arī bez tulkiem,jo tad jau sanāk vesela banda no ZZS,3) gan jau arī izvērtē katra delegāta IQ.utt.Kopejā atzīme mūsu korifejiem būtu apaļš zerro.Labi vien ir,ka nepasauca – mazāk blamāžas,jo nav jau jāgracē pa “mēli”vai jāķīķerē objektīvā ar stulbu ģīmi.Par prezidentu!Tā vien izskatās,ka drīz teiksim prezidentes k-dze un valsts pirmais džentelmenis.Vai tiešām neviens nevar Vējonim ieklārēt viņa PIENĀKUMUS !! un to,ka ne visur jālien visos pasākumos madamai un obligāti ar “superuzrunām”.Velna milti,tiekam pārvērsti par perfektu Sūnu ciemu !
  Intervijā Vējonis: nu kas tur liels / par Balto zāli!/,vien ūdentiņš salijis.BET Vējoni CIK !!! tas atkal maksās??Bērziņš iesāka arī vāji,BET kā izauga! Šis tieši otrādi,iet uz leju.Ko šis gvelza PBK !!!!!pagājušo ned. Nez vai tauta varētu piepeasīt demisiju šim ķencim?
  LA šis ir MANS !! viedoklis un JUMS nav tiesību to CENZĒT !!!! Pateicos par sapratni.Jebšu nofraktējiet Vējonim skolotāju,arī latv.val literārai izrunai,JO viņš skaitās prezidents !

 2. Toties Osmuškinas kqatalogos viņi lielā cieņā!

 3. Skaidrs, ka Lembis būtu jāaicina, jo šie abi jau tikai tādi rokaspuiši.

  • Tie, ko aicina, ir Junkera un sorosa rokaspuiši. Diez vai tas ir kads gods.
   Kā redzi tikai Junkera teicamnieciņš dombrovskis tur piedalās. Un pagājusgad tur no tribines soross slavēja Merkeles imigrācijas politiku. Nevajag skatīties, ka sim pasākumam taisa kaut kādu superimidžu tie, kam to vajag.

 4. Runat angliski nemak uzvesties neprot mammi nevar vilkt lidzi .Tadiem tur nav ko darit.

  • Xam,kurš nemak rakstit Atbildēt

   Jābrīnās,kur tādi pusanalfabēti ņem naudu datora pirkšanai?! Paši neprot ne rakstīt,ne runāt,ne uzvesties,bet šķībi-greizi kritizē citus.

 5. Ak,kā gribās uz Davosu! Tas nekas,ka dibens pliks, un ir tikai šlipse.Labāk būtu mēģinājuši vispirms paši sev bikses pašūt (savā valstī) un tad cienīgi sagaidīt ielūgumu. Tā kā pareizi vien ir,ka neielūdza – pelnīti un nav par ko apvainoties.Un vainīgi ir ne tikai tie,kuri šobrīd pie varas.

 6. Ak,tu mī un žē!Vaiiiiiiiīiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii -ī

 7. Tas ir nopietns signāls. Kas patiesi valda Latvijā un kāds ir valsts prestižs pasaulē? Uz šo jautājumu jāatbild Vējonim un Kučinskim.

 8. Vai tad Latvijai ir prezidents un premjers? Kaut kā nav pamanīti.

  • Jā vecgada vakarā divi kungi uzrunāja pie kamīna un eglītes – bet vai viens ir valsts prezidents un otrs premjers skata interjers uz to nenorādīja ( prezidentam, premjeram pienākas runas tautai veikt pie valsts karogiem). Tā kā…laikam nav? Nu patiesi nav – jo valstsvīri OFICIĀLĀS RUNAS VEIC VALSTS KAROGU FONĀ.

 9. Dombrovskis aizstāvēs savas un savas sievas intereses.

 10. Ko tad tas krievs(Vējonis) zina no ekonomikas? Šim mājās taču sieva ir pie stūres.Bet opapam (Kučinskim)tā ekonomika ir pie viens vietas!

 11. KO VIŅI TUR DARĪTU?
  Ne viens, ne otrs taču NEPROT SVEŠVALDAS!
  Nožēlojami.

 12. Būtu jau būtu Levits īstais cilvēks mūsu Prezidenta amatam un tad būtu arī Davosa, tikai atcerieties, ka Levita alga Eiropā ir vismaz 10 (desmit!) reizes lielāka par tām kapeiciņām ko saņem godkārības māktais, es atvainojos, bet izstrādājums- prezidents. Kur Jūs to naudu ņemtu, nu kur? Varbūt, Lembergs piemaksātu starpību?

  • Levits nozīmē masu imigrāciju un Junkerismu paatrinātā tempā!!!
   VEL PAR MAZ?!@
   Attiecīgie trolļi taisa šito mesijas tēlu Levitam.. Sitāds svētās mesijas imidžs tika konstruēts ari Sudrabai savā laikā.

   • Jūs gan ar prātu nedraudzējaties!
    Levits Latvijai būtu izcils Prezidents, tāpat kā VVF>

    • Jūs apmierina attīstība masu imigrācijas atbalsts un masveidz latviešu emigrācija?
     Diez vai. Tad šīs politikas kvēlākie stūmēji nav bijuši un nebūs izcili.

 13. Lembergs IR ietekmīgāks kā Vējonis un par Kučinski nemaz nerunājot! Vai tad šie pie varas netika ar Lemberga svētību??????????? Ielūgumu uz DAVOSU saņem vienīgi darbīgi un ievērības cienīgi prezidenti un premjeri! Latvijas valstij tādu nav! Izskatās, ka abi centīsies “novilkt ” sev atvēlēto laiku savos amatos un tas arī būs viss! ABI PAGAIDĀM IR TUKŠAS VIETAS!!! Nākotnē šajos amatos būtu jāievēl cilvēki BEZ VESELĪBAS PROBLĒMĀM. Slima sirds NAV BĒRNU SPĒLE!!!

 14. Ja būtu ievēlēts Egils Levits, mēs būtu aicināti, jo labākas Prezidenta kandidatūras mums nav. Šodien mēs varam lepoties ar sliktu prezidenta uzrunu bez valsts simbolikas, varam lepoties ar vairākām pirmajām vietām Eiropā – gan uz ceļiem bojāgājušo skaita ziņā, gan ar HIV inficēto ziņā, gan nodokļu nestabilitātes ziņā, sliktāko ceļu un sliktāās veselības aprūpes ziņā, u.t.t. Ja Prezidents būtu ievēlēts Egils Levits, tad viņš būtu aicināts , jo ir Eiropā pazīstams, pie tam kā izcils jurists, neuzpērkams politiķis ar vairāku valodu zināšanām un stingru mugurkaulu.

  • Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

   tad jau 3 A naktis negulēs un jau būs salikuši maisiņus ar mantiņām ( lai cietuma kamerā … ).

  • Neprovocē mūsu putinistus! Citādāk tie vēl ņems un uztaisīs arī to “brexitu”.

  • Levits būs pilnīga globalistu peška, kurš organizēs masu imigrāciju.
   Kas gan cits var būt no E.S. tiesas tiesneša un globalistu drauga kā jau esošais vēl SMAGAAKAA variantā.
   Tā būtu traukšanās bezdibenī ar vēl lielāku ātrumu nekā pašlaik.

 15. Nu tā vien šķiet, ka tie davosieši neapjēdz, ko dara! Ar šitādu politiku viņi var panākt arī mūsu valdnieku “brexitu”…

 16. Iespējams,ka ielūgta ir ledija Lilita ,kā neformālo sakaru dibināšanas speciāliste.Gan jau Voldiņš būs “izsitis “komandējumu.

 17. Pietiek jau ar to, ka no Davosas foruma tribīnes Soross nekautrējās slavinat Merkeli par viņas briljanto imigrācijas politiku, lai saprastu, ka šajā pasākumā būt ir NEGODS.

  • Toties Junkera labā roka un Latvijas kauns dombrovskis par paklausību ir ielūgts. Ta jau pietiks… No mums iztapoņu un kolaboracionistu.
   Sorosiīdiem mediji cenšas radīt sev labvēlīgus mītus. Ka šie viņu organizētie nodevēju tusiņi ir baigs gods.

 18. Varbuut sanjems ieluugumus uz Haagas tiesu, par tautas izniicinaashanu?

 19. Redzams, ka tukši vējā izsviesti miljoni, cenšoties izrādīties ar Dienvidu tiltu, nacionālo bibliotēku, un vēl topošo Mežaparka estrādi. Cik vēl daudz tūkstošu katru gadu tiek izsviests prezidenta un Rīgas , un citu pilsētu eglīšu izrotāšanai, svētku uguņošanai, lai izrādītos pasaulei, cik mēs bagāti dzīvojam. Ir jau skaisti tas viss, tomēr tās izmaksas ir pārāk astronomiskas, un, manuprāt, par traku daudz. Turpretī mūsu Barona iela, kas vienmēr ir bijusi labā kārtībā, – kas tagad pēdējos gados notiek ? Man izskatās, ka tur kāds speciāli kaitē un smejas par to bardaku, kas tur notiek pēdējos gados, citādi es to nosaukt nevaru.

 20. Redzams, ka tukši vējā izsviesti miljoni, cenšoties izrādīties ar Dienvidu tiltu, nacionālo bibliotēku, un vēl topošo Mežaparka estrādi. Cik vēl daudz tūkstošu katru gadu tiek izsviests prezidenta un Rīgas , un citu pilsētu eglīšu izrotāšanai, svētku uguņošanai, lai izrādītos pasaulei, cik mēs bagāti dzīvojam. Ir jau skaisti tas viss, tomēr tās izmaksas ir pārāk astronomiskas, un, manuprāt, par traku daudz. Turpretī mūsu Barona iela, kas vienmēr ir bijusi labā kārtībā, – kas tagad pēdējos gados notiek ? Man izskatās, ka tur kāds speciāli kaitē un smejas par to bardaku, kas tur notiek pēdējos gados, citādi es to nosaukt nevaru.

 21. Kam tie nelgas tur vajadzīgi !! Iedomājušies sevi par nez ko ! Tur cilvēki bez mugurkaula un sava vārda svara nav vajadzīgi , ja nu liela izmēra savas tautas nodevēji . Tur taču apspriedīs , kā sīktautiņas labāk un veiksmīgāk izputināt , iznīdēt ! Valstu sīkie patvaldonīši , kuri neko nelemj , tur nav vajadzīgi …lieki tikai tualetes piesārņos .!

 22. Tava Jaunā, 2017.gada veiksme jau gaida. Vai Tu aiziesi to satikt jau šodien?

 23. Dombrovskis likvidēja latu, bet šie kungi vēl neko nozīmīgi – kangarisku nav veikuši. Pie tam Davosā sanāk tikai direktoriņi – rīkotājiņi. Saimniekiem ir citi tusiņi.

 24. Lai tas Vejonis un vina ta sieva nesez pie kamina,but lai menesi padzivo dzilos laukos.Lai govis slauc,lai padzivo uz minimalas algas,tad varbut sapratis,ka ir gruti lauku cilvekam eksistet!

 25. Kā tad Dombrovskis jau aizstāvēs,pārsmieties var.

 26. analfabēti tur nav vajadzīgi,jo neprot valodas.Tās esot augstākās valsts amatpersonas,ka visur līdzi vajag veselu varzu ar tulkiem.Pārdevejam stājoties darbā pat jāzin svešvalodas.

 27. Abi ielūgti uz Hūtes restorānu Viss manai kabatai.

 28. Vai ir kads arguments,vai paskaidrojums,kadel sadi “zalo” NATO ienaidnieku parstavji butu jaieludz uz Davosu ? Minhenes konference siem “zalajiem” ir jabut,jo varbut pastav kada iespeja piespiest vinus neatbalstit kremla cekistus.

 29. Vai tie jefiņi, kuri raksta informāciju beidzot spēs iegaumēt, ka Latvija ir ministru prezidents, nevis premjerministrs!!!!!

 30. Valstij, kuru prezidentiņus vēlē Puzē, premjeriņus arī turpat; laikam nav vietas starp Davosas foruma dalībniekiem Ja tituluzrunā tautai uz galda, aizmugurē nav valsts karoga ( ar zīmi, ši vieta jau prātā un nu jau arī dabā ir tukšā citas valsts karogam…). Tas norāda uz valstiskā prāta spējām ( kā kādā filmā: direktors – rīkotājs…) .Pati Puzes ievēlēšana ir laikam vienīgais sasniegums amatu karjerā… Jā un aizmirsu arī modes skates, laikam arī ir sasniegums !!!
  Igauņiem -Igaunijas prezidents Ilvess, lai arī jau bijušai – godīgi ievēlēts un arī darbi ievēroti.
  Skumīgi un pat ļoti.

 31. Abi āksti var sēdēt mājās pie kamīna

 32. Pret viniem nav cienibas tapec ari nesauc un vel katra bilde ta madama. Uzvedibas likumos vel daudz ko macities.Mums tur vairs nav ko darit.

 33. Ko viņi tur darītu? Ne Prezidents ar madāmu,ne Kučinskis, ne Hūte vai Sambrero kā viņu tur sauc par vecu komunistu Lembergu angļu valodu nesaprot vai mazliet saprot. Būtu mums VVF Prezidente mūsu valsti tur aicinātu!

 34. Vai La nepatika mans komentārs,ka neredzu to?

 35. Man gan liekas,ka ar šo pasākuma neapmeklēšanu mūsu valsts neko būtisku nedz zaudē,nedz ,ja būtu ielūgti, iegūst. Tā tik tāda godkārīga apgrozīšanās “augstākajās aprindās”.

 36. Labrīt realitāte”

 37. Kā šamējie Davosā iztiks bez veiksmes stāsta ??

 38. Pareizi vien ir.jo tas nav Ķenču saiets!Nu un Vējoņa madāma tur arī neiederas.Varbūt Putins ielūgs uz ŠOSU?

 39. Eh, ko nu hūte… hūtem sen bija laiks nolaisties uz zemes, savādāk par daudz urīns galvā sakāpis…

 40. Un Hūti arī neaicināja. Atbildēt

  Hūte noteikti domā ka tikpat ietekmīgs kā Vējonis un Kučinskis… Ja ne daudz, daudz ietekmīgāks.

Draugiem Facebook Twitter Google+