×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
16. aprīlis, 2018
Drukāt

Nebijis gadījums: ģimenei Jūrmalā atdod un tā apbedī svešu cilvēku (10)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Latvijā noticis nebijis gadījums – ģimenei pēc cilvēka aiziešas mūžībā tika atdots nepareizais cilvēks un notika bēres. Notikušā apstākļus izmeklē policija, par šo gadījumu vēsta sabiedrisko mediju portāls “lsm.lv”.

“Apglabājām plkst. 11 un 14.52 man pateica, ka mēs apglabājām ne manu tēvu,” meitu Allu citē “lsmlv”.

Bēres notikušas Jūrmalas kapos. Kā situāciju apraksta “lsm.lv”, kad mācītājs lasījis lūgšanu, meita Alla uzmetusi acis tēva sejai. Tā šķitusi svešāda, bet viņa to izskaidrojusi ar gūto galvas traumu un stresu.

Allas tēvs mira negaidīti – 65 gadus vecais vīrietis atrasts uz ielas ar pārsistu galvu.

Kā noskaidrojis Latvijas Radio, Jūrmalā visus aizdomīgos apstākļos mirušos ved uz ekspertīzes centru Rīgā firma “Angel”. Liktenīgajā dienā uz ekspertīzi vienlaikus aizvestas divu cilvēku mirstīgās atliekas.

Pēc tuvinieku stāstītā, viņiem ticis piedāvāts izrakt nepareizi apbērēto, apejot formalitātes.

Jūrmalas kapu vadītājs Guntars Lasis gadījumu sauc par Latvijā vēl nebijušu.

Šobrīd tuvinieki ir atvadījušies no mūzībā aizgājušā tēva. Otras bēres apmaksāja ekspertīzes centrs. Taču segt ģimenes morālās ciešanas centrs atsakās. Pēc lsm.lv vēstītā, cietušie plāno tiesāties.

Valsts policijā ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 19.nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem tautsaimniecībā. Policijā neprecizēja, kāpēc notiek izmeklēšana pēc šīs nodaļas, bet aģentūra LETA pārliecinājās, ka šajā nodaļā ir pants, kas paredz atbildību par nolaidību. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu, piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Policijas pārstāve skaidroja, ka patlaban nevar veikt izmeklēšanu pēc konkrēta Krimināllikuma panta, jo vēl nav iegūti pietiekami daudz pierādījumi. Viņa apliecināja, ka tiek veiktas visas nepieciešamās darbības, lai noskaidrotu, kā šī situācija varēja rasties. Aizdomās turētā statuss šobrīd nevienai personai nav piemērots.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Nebijis gadījums: ne piederīgie ne citi bērinieki nespēj atpazīt savējo, laikam sen sen nebija apmeklējuši, bet tagad spodrina sirdsapziņu ar tiesāšanos.

 2. Kā meita var nepazīt savu tēvu? Otrās bēres apmaksāja,nedomāju gan ,ka meitai pienākās kāda tur morālā kompensācija,pati jau vainiga,ka neatpazīst pati savu tēvu.

 3. Bija arī mūsu pusē tāds gadījums, pēc nedēļas attapās kad otru bērēja un saprata, ka nav īstā tante. Raka to otru ārā , mainīja vietām.

 4. jautājums piederīgajiem-kā gan var šķist,ka tas nav tēvs un tomēr pieņemt to kā savu tēvu? Tad kā tas var notikt? ja sajauca zarkus pie izdosanas,tad savējiem tacu vajadzēja to uzreiz pateikt!

 5. Tas nav nebijis gadījums. Daudzus gadus atpakaļ man zināmiem cilvēkiem gadījās tāpat. Atveda citu vīrieti apglabāt. Tā kā onkulis bija ilgstoši gulējis slimnīcā, radi domāja, ka ļoti izmainījies sejā, pat prātā nevarēja ienākt doma, ka nepareizais mironis… Par laimi, vēl nepaspēja apbērēt, kad otra mašīna ar pareizo mironi bija klāt.

 6. Nu nekādi nesaprotu,kā tuvinieki neapskatās un nesakārto nelaiķi pirms apbērēšanas?Ta kā nolaidība abām pusēm!

 7. Ģimene taču viņu atpazina kā savējo, tad kurš vainīgs?

 8. nu tā jau ir bijis gan Atbildēt

  tepat medijos bija kaprača stāsts kā tik ar to rakšanu nav gājis, un viš ar stāstija ka sajaukuši nelaiķus. tā ka vismaz vienreiz tā jau ir bijis. ja atceramies ka kapraču, kapu mums daudz, un visi tkai cilvēki vien ir tad gan jau ka bijušu daudz tādu gadijumu

 9. Tikai tā, un nekāda piedošana. Kā var tā attiekties pret darbu, tas tak nav kaut kāds kartupeļu maiss.

Draugiem Facebook Twitter Google+