Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
11. maijs, 2014
Drukāt

Nedēļas laikā Rīgā piedzimuši šogad otrie trīnīši (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Trīnīši dodas mājup

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā sestdien, 10.maijā, ap plkst.11 rīdzinieku Ingas un Edgara ģimenē piedzimuši šogad Latvijā jau otrie trīnīši – divi puikas un meitenīte.

Kā aģentūru LETA informēja ģimenes draugi, gan jaundzimušie, gan viņu māmiņa jūtas labi.

Šī nedēļas laikā ir jau otrā ģimene, kurā nākuši pasaulē trīnīši. Abās ģimenēs lielais notikums sagaidīts ar trīs dienu starpību.

Jau ziņots, ka šogad pirmie trīnīši nākuši pasaulē 7.maijā Rīgas dzemdību namā – arī rīdzinieka un jūrmalnieces ģimenē piedzimuši divi puisīši un viena meitenīte. Meitenītes svars piedzimstot bija 1800 grami, puisīši ir 2100 gramus un 2200 gramus smagi, pastāstīja galvenā vecmāte Vija Bathena. Šāds svars trīnīšiem ir normāls, ņemot vērā, ka viņi arī piedzimuši nedaudz pirms laika.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lieliska davana uz mamminas dienu!Izturibu audzinot un lolojos mazos.

  2. Mīļi,jo mīļi sveicu mazulīšus un viņu vecākus,lai visiem viņiem veselība,izturība un pacietība,savas mazās Sirsniņas audzinot!!!
    Gan 7.05,gan 10.05.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+