Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
11. maijs, 2014
Drukāt

Nedēļas laikā Rīgā piedzimuši šogad otrie trīnīši (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Trīnīši dodas mājup

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā sestdien, 10.maijā, ap plkst.11 rīdzinieku Ingas un Edgara ģimenē piedzimuši šogad Latvijā jau otrie trīnīši – divi puikas un meitenīte.

Kā aģentūru LETA informēja ģimenes draugi, gan jaundzimušie, gan viņu māmiņa jūtas labi.

Šī nedēļas laikā ir jau otrā ģimene, kurā nākuši pasaulē trīnīši. Abās ģimenēs lielais notikums sagaidīts ar trīs dienu starpību.

Jau ziņots, ka šogad pirmie trīnīši nākuši pasaulē 7.maijā Rīgas dzemdību namā – arī rīdzinieka un jūrmalnieces ģimenē piedzimuši divi puisīši un viena meitenīte. Meitenītes svars piedzimstot bija 1800 grami, puisīši ir 2100 gramus un 2200 gramus smagi, pastāstīja galvenā vecmāte Vija Bathena. Šāds svars trīnīšiem ir normāls, ņemot vērā, ka viņi arī piedzimuši nedaudz pirms laika.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lieliska davana uz mamminas dienu!Izturibu audzinot un lolojos mazos.

  2. Mīļi,jo mīļi sveicu mazulīšus un viņu vecākus,lai visiem viņiem veselība,izturība un pacietība,savas mazās Sirsniņas audzinot!!!
    Gan 7.05,gan 10.05.

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (6)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+